سه هفته پیش بود که در ترنجی خواندیم دستبند شیائومی Mi Band 4C همان ردمی بند برای بازار اروپا خواهد بود. همچنین هفته گذشته دیدیم که دستبند شیائومی Mi Band 5 با نمایشگر کم حاشیه و سوراخ نمایشگر لو رفت. امروز شیائومی Mi Band 5 و Mi Band 4C تاییدیه گرفتند و این یعنی هر دو دستبند به ارایه نزدیکتر شدند.

شیائومی Mi Band 5

شرکت Huami (سازنده دستبندهای شیائومی) اخیرا فاش کرد که Mi Band 5 در نیمه دوم سال 2020 معرفی خواهد شد. گفته می شود می بند ۵ اکنون توسط NCC در تایوان تایید شده است. مدلی که دارای گواهینامه است در واقع به عنوان Mi Band 5 ذکر نشده است اما با شماره مدل XMSH10HM.Mi Band 5 عنوان می شود

سال گذشته، هنگامی که Mi Band 4 توسط NCC تایوان تایید شد، با شماره مدل XMSH07HM ظاهر شد. در همین راستا ، Mi Band 3 شماره مدل XMSH05HM را داشت. بنابراین به جرات می توان گفت این Mi Band 5 است.

پیش بینی می شود که دستبندهای هوشمند یک صفحه نمایش OLED با اندازه 1.2 اینچی را اریه کند که نسبت به نمایشگر 0.95 اینچی در گروه 4 ارتقاء بزرگی خواهد داشت.

در یک زمینه مرتبط، یک دستبند هوشمند دیگر از شیائومی توسط شرکت اندونزی تلکام مجوز گرفته است. این گروه به عنوان Mi Band 4C با شماره مدل HMSH01GE درج شده است. عدد مدل دقیقاً برابر با شماره Redmi Band ذکر شده است. بنابراین، گروه Redmi ممکن است در برخی از بازارها با عنوان Mi Band 4C ارایه شود. وب سایت صدور گواهینامه حاوی جزئیاتی از گروه هوشمند نیست.

از این تاییدیه می توانیم فرض کنیم که اندونزی یکی از بازارهایی است که گروه Redmi Band با عنوان Mi Band 4C ارایه می شود. هند نیز ممکن است این مدل را بدست آورد. ردمی بند از مشخصات فنی مناسبی برخوردار است که شامل صفحه نمایش OLED با رنگی 1.08 اینچی، عمر باتری 14 روزه ، سنسور ضربان قلب نوری و ۵۰ متر در برابر آب را داراست.

شما منتظر دستبندهای جدید شیائومی هستید؟

نوشته شیائومی Mi Band 5 و Mi Band 4C تاییدیه گرفتند اولین بار در ترنجی پدیدار شد.