بله، من معمولا وقتی این تیتر رو می زنم که منبع شایعه یا رندر منتشر شده یکی از بالاترین درصدهای صحت اطلاعات را داشته باشد. امروز رندرهای گلکسی نوت ۲۰ پلاس از سوی OnLeak منتشر شده و می توان گفت که به گلکسی نوت ۲۰ پلاس سلام کنید. خوشبختانه شاهد طراحی نسبت با متفاوت با گلکسی اس ۲۰ پلاس هستیم اما متاسفانه و متاسفانه محل قرارگیری قلم S Pen تغییر کرده است.

گلکسی نوت ۲۰ پلاس

خب خب خب، به نظر می رسد که پس از مدت‌ها رندرهای “کپی گلکسی اس ۲۰ پلاس یا گلکسی اس ۲۰ اولترا بودن” حالا به یک رندر واقعی تر از آن چه که گلکسی نوت ۲۰ پلاس خواهد بود، رسیده ایم. اگر بخواهیم به دنبال شباهت در طراحی این دستگاه با دیگر محصولاتی که دیده ایم بگردیم می توان گفت که شبیه اوپو رینو ۴ هنوز معرفی نشده، است.

سامسونگ برخلاف گلکسی اس ۲۰ اولترا نخواسته که اینجا طراحی خاص و متمایزکننده‌ای برای دوربین پریسکوپی در نظر بگیرد. همانطور که می بیینید پایینی ترین لنز قرار گرفته در قاب دوربین، یک دوربین پریسکوپی است.

دوربین گلکسی نوت ۲۰ پلاس

گفته می شود که خوشبختانه سامسونگ در گلکسی نوت ۲۰ پلاس دیگر نمی خواهد از عبارت زوم 100X روی بدنه دستگاه استفاده کند. این خیلی منطقی است چون وقتی یک خروجی با کیفیت ندارید، نباید به این شدت روی آن بازاریابی کنید. درباره زوم 100X دیجیتال گلکسی اس ۲۰ اولترا نهایتا یک جمله کفایت می کرد که این دستگاه می تواند تا آنقدر زوم دیجیتال هم بدهد، نه اینکه این خروجی کم کیفیت را برای یک عامل اصلی بازاریابی استفاده کنید.

همچنین دوربین ToF بر خلاف شایعات قبلی در کنار دوربین ها مشاهده می شود. پیش از این گفته شده بود که برای کاهش قیمت شاید این دوربین در خانواده گلکسی نوت ۲۰ وجود نداشته باشد. حالا می بینیم که در مدت پلاس وجود دارد و شاید همانند خانواده گلکسی نوت ۱۰، نسخه پایه فاقد آن باشد.

گلکسی نوت ۲۰ پلاس

گلکسی نوت ۲۰ پلاس

همانطور که در رندر گلکسی Note 20 Plus می بینید، متاسفانه (حداقل تا کنون که آن را تجربه نکرده‌ایم) جایگاه قلم از گوشه راست به گوشه چپ منتقل شده است. این آنطور که ما فکر می کنید خیلی ارگونومیک به نظر نمی رسد چون اگر دست راست باشید (که اکثرا هستند) وقتی گوشی را در دست چپ دارید و می خواهید قلم را با دست راست بیرون آورید تا چیزی بنویسد یا کاری انجام دهید، جایگاه قلم در قسمت داخلی دست قرار دارد و بیرون آوردن آن را دست راست سخت است.

گلکسی نوت ۲۰ پلاس

طراحی جلوی گلکسی نوت ۲۰ پلاس لبه خمیده بسیار ناچیز در نمایشگر را نشان می دهد که برای من خوشحال کننده است. جالب اینکه این رندر باز هم برخلاف شایعات قبلی بر اساس نمایشگر ۶.۹ اینچی (هم اندازه گلکسی اس ۲۰ اولترا) طراحی شده است. به هر صورت به نظر می رسد که این دقیق‌ترین و مستندترین رندر منتشر شده از پرچمدار نیمه دوم سال ۲۰۲۰ سامسونگ است.

ما اینجا یک ویدیو از آن را هم برای شما آماده کرده ایم؛

نظر شما چیست؟ این طراحی گلکسی نوت ۲۰ خواهد بود؟ شما می پسندید؟ به نظر من جذاب است.

نوشته به گلکسی نوت ۲۰ پلاس سلام کنید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.