در نهایت گلکسی نوت ۲۰ اولترا هم تولید خواهد شد

با نگاهی به موج شایعاتی که فقط درباره گلکسی نوت ۲۰ و گلکسی نوت ۲۰ پلاس صحبت می کند، بلافاصله فرض می شود که سامسونگ فقط دو مدل را به عنوان بخشی از سری فبلت های پرچمدار خود آماده می کند. خوب، به نظر می رسد که می تواند تغییری در برنامه های غول کره ای وجود داشته باشد زیرا ممکن است با رونمایی از Galaxy Note 20 Ultra این خانواده سه نفری باشد! امروز خبر می رسد که در نهایت گلکسی نوت ۲۰ اولترا هم تولید خواهد شد چون شاهد دریافت گواهی بلوتوث به نام این دستگاه هستیم.

گلکسی نوت ۲۰ اولترا

گلکسی نوت ۲۰ اولترا

به خاطر داشته باشید که راس یانگ پیشتر خاطرنشان کرد که قرار نیست یک نسخه “اولترا” از سری Note 20 وجود داشته باشد، اما به نظر می رسد که برخی از رویدادها می توانند یک تغییر ناگهانی ایجاد کنند.

نام “Galaxy Note20 Ultra” در لیست بلوتوث SIG ذکر شده ناقض این شایعه است که می گوید شاید سامسونگ دو نسخه گلکسی نوت ۲۰ را عرضه کند. این لیست در ابتدا توسط MySmartPrice مشاهده شد، یک نکته جالب وجود دارد.

در گواهی بلوتوث SIG معمولا نام مدل گوشی های هوشمند را ذکر نمی کند، اما در اینجا می توانید به وضوح ببینید که دستگاه آینده با چه نامی ارایه می شود. این یک یافته قابل توجه است زیرا در ابتدا اعتقاد بر این بود که فقط دو مدل در بازار وارد می شوند و Galaxy Note 20 یا Galaxy Note 20 Plus خواهد بود اما Galaxy Note 20 Ultra به طور بالقوه می تواند بزرگترین عضو سامسونگ از این سه باشد.

با این حال، می تواند یک روش دیگر برای نگاه به چیزها وجود داشته باشد. این احتمال وجود دارد که گلکسی نوت ۲۰ پلاس به گلکسی نوت ۲۰ اولترا تغییر نام داده شود، در حالی که ممکن است نام نسخه معمولی Galaxy Note 20 یکسان باشد. به این ترتیب، سامسونگ به ارایه دو مدل خواهد پرداخت. فقط تفاوت این است که نام آنها تغییر می کند. به غیر از راس یانگ، Ice Universe نیز گفت که سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra را ارایه نخواهد کرد، اما با نگاهی به این گزارش به نظر می رسد که هر دو آنها می توانند اشتباه باشند.

مشخصات دوربین گلکسی نوت ۲۰ پلاس و گلکسی نوت ۲۰ لو رفت

حداقل ۱۶ گیگابایت حافظه رم برای خانواده گلکسی نوت ۲۰

اگر از انتشار آن هیجان زده نیستید، موارد دیگری وجود دارد که باید منتظر بمانید. ظاهرا تمامی مدل های گلکسی نوت ۲۰ با حداقل ۱۶ گیگابایت حافظه رم و همراه با حسگر اثر انگشت 3D Sonic Max Qualcomm به بازار عرضه می شوند. با این حال، تنها مدل بزرگتر از رفرش ریت ۱۲۰ بهره می برد و نرخ تازه سازی متغیر انتظار می رود بخشی از ویژگی های مجموعه باشد.

گلکسی نوت ۲۰ اولترا ممکن است بدون پشتیبانی از زوم 100x جنجالی سامسونگ ارایه شود و ما معتقدیم که این تصمیم صحیحی است. در عوض ، غول کره ای ممکن است از یک دوربین جدید پریسکوپی برای افزایش قابلیت های بزرگنمایی پرچمدار سری نوت نسبت به نسل قبلش استفاده کند. به هر صورت ممکن است، این شایعه جدید خانواده گلکسی نوت ۲۰ است.

نظر شما درباره این خانواده پرچمدار نیمه دوم سال ۲۰۲۰ سامسونگ چیست؟

نوشته در نهایت گلکسی نوت ۲۰ اولترا هم تولید خواهد شد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.