اچ تی سی Desire 20 Pro با اسنپدراگون ۶۶۵ یک دستگاه اقتصادی است

اولین مرتبه یک ماه پیش بود که اچ تی سی دیزایر ۲۰ پرو (Desire 20 Pro) می تواند میان رده جدید تایوانی ها باشد. یک روز پس از آن دیدیم که اطلاعات بیشتری درباره اچ تی سی دیزایر ۲۰ پرو منتشر شد. امروز با لو رفتن اطلاعات جدیدی می بینیم که اچ تی سی Desire 20 Pro با اسنپدراگون ۶۶۵ یک دستگاه اقتصادی است.

اچ تی سی Desire 20 Pro

اچ تی سی شاید دیگر نام پرفروشی در بازار تلفن های هوشمند نباشد اما همواره به عنوان یک اسطوره تایوانی در یاد کاربران باقی خواهد ماند. با این حال، طراحی میان رده جدید این شرکت یعنی Desire 20 Pro منتشر شد. در حال حاضر، مشخصات آن نیز از طریق کنسول Google Play نشت کرده است.

با توجه به طراحی، اچ تی سی Desire 20 Pro مطمئنا مانند هر تلفن هوشمند میان رده دیگری در سال ۲۰۲۰ به نظر می رسد با این حال مشخصات داخلی آن منسوخ شده است.

اچ تی سی Desire 20 Pro

طبق لیست کنسول Google Play، کدنام گوشی و همچنین شماره مدل به ترتیب htc_bymdugl و HTC 2Q9J10000 است. اما اگر بخاطر بیاوریم، آقای ایوان بلاس ادعا کرد که نام رمزگذاری شده بایامو است.

علاوه بر این، این لیست نشان می دهد که تلفن از اسنپدراگون ۶۶۵ بهره برده و با رم 6 گیگابایتی ارایه می شود، زیرا این تراشه قدمتی بیش از یک سال دارد و بیشتر در تلفن های هوشمند اقتصادی یافت می شود.

این در حالی است که صفحه نمایش گوشی نسبتا مدرن بوده زیرا یک پنل FHD+ با سوراخ پانچ در گوشه بالا سمت چپ است. سرانجام، مانند هر تلفن هوشمند جدید اندرویدی، اندروید ۱۰ را ارایه می کند.

متأسفانه این لیست فاقد مشخصات دوربین و رندرهای رسمی دستگاه است. همچنین مطمئن نیست که HTC چه زمانی این گوشی را معرفی خواهد کرد اما امیدوارم که این برند با قیمت گذاری تهاجمی به بازار ورود کند.

نظر شما چیست؟ منتظر اچ تی سی Desire 20 Pro هستید؟

نوشته اچ تی سی Desire 20 Pro با اسنپدراگون ۶۶۵ یک دستگاه اقتصادی است اولین بار در ترنجی پدیدار شد.