پیش فروش ساینا S و شاهین یکشنبه ۱۸ خرداد ۹۹ + ارایه به صورت قرعه کشی

امروز صبح بود که درباره پیش فروش سایپا یکشنبه ۱۸ خرداد ۹۹ صحبت کردیم. خبر خوب این که خودروی تازه معرفی شده ساینا S که هفته گذشته با هم آن را دیدیم هم در کنار شاهین برای اولین بار در این طرح فروش ارایه می شوند. در حقیقت این پیش فروش ساینا S و شاهین یکشنبه ۱۸ خرداد ۹۹ اولین ارایه آن ها به مشتریان خواهد بود. در این طرح شاهد قرعه کشی از بین متقاضیان خواهیم بود.

پیش فروش ساینا S و شاهین یکشنبه ۱۸ خرداد ۹۹

شما می توانید برای مطلع شدن از اخبار پیش فروش خودرو در کانال ترنجی ([email protected]) عضو شوید. گروه خودروسازی سایپا برنامه دارد تا از ۱۸ خرداد ۱۳۹۹، پیش فروش برخی محصولاتش را آغاز کند. «ساینا S» جز آن دسته از محصولاتی است که از فردا عرضه خواهد شد.

به تازگی شرکت سایپا در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرده که در طرح پیش فروش ۱۸ خرداد، محصولات چون سایپا شاهین و سایپا ساینا S عرضه خواهد شد. با توجه به اینکه فردا مرحله اول ثبت نام انجام می شود و در این بخش نیازی به پرداخت ودیعه نیست، هنوز سایپا جزئیات قیمتی محصولات قابل عرضه خود را اعلام نکرده است. اما آنچه که مشخص شده است به آغاز پیش فروش:

  1. ۱- شاهین
  2. ۲- ساینا S
  3. ۳- تیبا ۲ پلاس
  4. ۴- کوییک
  5. ۵- تیبا پلاس

و… اشاره دارد.

در اواخر هفته گذشته این شرکت جزئیات اولیه و شرایط عمومی پیش فروش جدید خود را اعلام نمود و بدیهی است که متقاضیان باید نسبت به مفاد این طرح فروش یکساله آگاه باشند.

نوشته پیش فروش ساینا S و شاهین یکشنبه ۱۸ خرداد ۹۹ + ارایه به صورت قرعه کشی اولین بار در ترنجی پدیدار شد.