لیست برندگان قرعه کشی ایران خودرو برای فروش فوق العاده منتشر شد

در ترنجی خواندیم که اسامی برندگان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو مشخص شد. برای جلوگیری از سواستفاده‌های احتمالی لیست اسامی منتشر نشد و قرار بود که ایران خودرو از طریق پیامک به برندگان اطلاع بدهد. حالا اما لیست برندگان قرعه کشی ایران خودرو برای فروش فوق العاده منتشر شده است. این نمی تواند خطرناک باشد چون این فایل بدون نام بوده و فقط شماره پیگیری ثبت نام در آن قرار دارد ولی لطفا آگاه باشید که باز هم احتمال کلاهبرداری وجود دارد و پیش از هر اقدامی سعی کنید از مبادی رسمی اطلاعات صحیح بگیرید. شما می توانید این لیست را اینجا در ترنجی ببینید.

لیست اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو برای فروش فوق العاده

شما برای مطلع شدن از اخبار پیش فروش خودرو می تواند در کانال ترنجی ([email protected]) عضو شوید. فایل PDF اسامی برندگان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو را می توانید با کلیک کردن روی این خط، ببینید. حجم این فایل ۵ مگابایت است و به علت نسبتا حجیم بودن چند ثانیه ای برای آماده شدن (لود شدن) آن زمان نیاز است. پس لطفا صبور باشید.

نمایش لیست برندگان

از آنجا که این فایل حاوی ۱۵ هزار نام است و در ۳۲۰ صفحه آماده شده، شما می توانید با جستجو نام خود، به سرعت ببینید که جز این افراد خوش شانس هستید یا خیر.

اما چطور می توانید در یک فایل PDF جستجو کنید؟ اگر این فایل را روی دسکتاپ (کامپیوتر شخصی) باز می کنید، معمولا کلیدهای ترکیبی Ctrl+F به شما کمک می کند که به کادر جستجو برسید. توصیه می کنیم این فایل را مرورگر اینترنت مثل گوگل کروم باز کنید.

در موبایل اگر این فایل را باز می کنید، بستگی به نرم افزار مورد استفاده شما دارد اما اکثر آن ها روی لبه بالا گزینه جستجو دارند. امیدوارم شما برنده این فروش فوق العاده بوده باشید.

نوشته لیست برندگان قرعه کشی ایران خودرو برای فروش فوق العاده منتشر شد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.