شایعه جذاب اما نه چندان سورپرایزکننده امروز گوشی شیائومی با ۱۶ گیگابایت حافظه رم است. این واقعیت که تلفن ها به لطف پردازنده های سطح بالا، قوی تر می شوند باعث می شود تولید کنندگان نیز در تنظیمات حافظه مرزها را به پیش برانند. بسیاری از تلفن های دارای ۱۲ گیگابایت حافظه رم در بازار هستند، اما زمان آن رسیده که ۱۶ گیگابایت رم باشد. پرچمدار بعدی شیائومی این حافظه رم را در چنته خواهد داشت.

گوشی شیائومی با ۱۶ گیگابایت حافظه رم

براساس گزارش های رسیده از چین، شیائومی در حال کار بر روی تلفن جدید با ۱۶ گیگابایت رم است. اگرچه جزئیات این گوشی هنوز ناشناخته است، اما اظهار شده است که به عنوان عضو جدید سری Mi Mix ظاهر می شود.

انتظار می رود این گوشی از طراحی مشابه می میکس آلفا برخوردار باشد. علاوه بر این، از تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ بهره می برد و از اتصال 5G پشتیبانی می کند. با این حال، همه اینها در حال حاضر فقط شایعات است و هیچ اظهارنظر رسمی از سوی این شرکت در دست نیست. بنابراین، اگر شیائومی مشغول کار روی تلفن است که دارای ۱۶ گیگابایت رم است، جزئیات بیشتری در روزهای آینده فاش می شود.

گوشی شیائومی با ۱۶ گیگابایت حافظه رم

از آنجایی که شرکت شیائومی به تازگی کار خود را بر روی تلفن هایی با رم ۱۶ گیگابایتی آغاز کرده است، Nubia قبلا پرچمدار بازی Nubia Red Magic 5G را منتشر کرده است که دارای 16 گیگابایت رم بوده و در بازارهای مختلف قابل خریداری است.

پیش از این، یک گزارش منتشر شده وجود داشت که می گفت غول فناوری چینی در حال کار بر روی دو تلفن جدید رده بالا است. در پست ذکر شده است که هر دو دستگاه دارای صفحه نمایش خمیده و رفرش ریت ۱۲۰ هرتز هستند. سرنخ ها حاکی است که در میان آنها می توان شیائومی Mi MIX 4 نام برد.

طبق پستی که منبع گزارش آن را به اشتراک گذاشته است، در حال حاضر شیائومی در حال کار روی دو تلفن پرچمدار جدید است. اینها دارای اسامی کد Apollo و Verthandi هستند که اسامی بر اساس شخصیتهای اسطوره ای است. انتظار می رود دستگاه های مورد نظر رفرش ریت ۱۲۰ هرتز را داشته باشند. علاوه بر صفحه نمایش که لبه های آن به طور قابل توجهی خمیده خواهد شد. اگرچه در پست مشخص نشده است، مشخصا انتظار داریم که این صفحه نمایش AMOLED باشد.

همچنین این احتمال وجود دارد که تنها یکی از آنها Mi MiX در آینده باشد، تاکنون این شرکت هنوز هیچ اطلاعی برای این خط دستگاه منتشر نکرده است. به ویژه، لی جون مدیر عامل شرکت شیائومی در کنفرانس راه اندازی Mi 10 Youth Edition اعلام کرده بود که این کمپانی در حال حاضر روی یک تلفن هوشمند جدید رده بالا کار می کند و هیچ توضیحی بیشتر در دست نیست.

نظر شما چیست؟ منتظر گوشی شیائومی با ۱۶ گیگابایت حافظه رم هستید؟

نوشته گوشی شیائومی با ۱۶ گیگابایت حافظه رم در راه است اولین بار در ترنجی پدیدار شد.