ما سه ماه پیش برای شما نوشتیم که نگاه اپل برای نسل اول آیفون تاشو نزدیک به ال جی است تا سامسونگ. در حقیقت مایکروسافت هم همین نگاه را به دستگاه های تاشو داشت. امروز در گزارشی جدیدتر می شنویم که اولین نسل آیفون تاشو نمایشگر تاشو نخواهد داشت! این یعنی از دو نمایشگر مجزا با لولا استفاده می شود که مشخص نیست مثل نمونه‌های ال جی یک لوازم جانبی اضافی (مثل تصویر اصلی مطلب از ال جی ولوت) است یا مثل نمونه مایکروسافت یک دستگاه بهم چسبیده خواهد بود.

اولین نسل آیفون تاشو

اولین نسل آیفون تاشو

کم کم به ما ثابت می شود که اپل جدی‌تر و در حال حاضر در حال کار بر روی آیفون تاشو است. ما چندین ثبت اختراع ثبت شده و یک یا دو مورد طرح مفهومی دیده ایم. با این حال، بیشتر این تصاویر دستگاهی با صفحه نمایش تاشو را نشان می دهند. این ذومین گزارشی است که می گوید آیفون تاشو یک دستگاه با دو نمایشگر مجزا بوده که با لولا بهم متصل شده است.

می توانیم بگوییم که این نسخه اپلی مایکروسافت Surface Neo است و ما آنقدرها اشتباه نخواهیم کرد. جان پروس به تازگی اطلاعات را در توییتی به اشتراک گذاشته است که در آن اشاره می کند که نمونه اولیه آیفون تاشو واقعاً قابل تاشو نیست. این دستگاه با دو صفحه نمایش جداگانه با لبه های فلزی گرد مانند گوشی های آیفون ۱۱ همراه خواهد بود. این دستگاه جدید همچنین ناچ را حذف می کند، اما این یک Face ID در صفحه نمایش خارجی دارد. حال فقط باید منتظر ماند و دید که آیا این نمونه اولیه است و آیا اپل در واقع آن را به بازار عرضه می کند یا خیر.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید گوشی تاشو محبوب شما کدام است؟

نوشته اولین نسل آیفون تاشو نمایشگر تاشو نخواهد داشت! اولین بار در ترنجی پدیدار شد.