در حالی که وارد اولین روز از تابستان ۱۳۹۹ شده ایم شاهد انتشار قیمت کوییک و کوییک R تیر ۹۹ هستیم. این قیمت برای تحویل تعهدات سایپا بوده و قیمت کارخانه به شمار می رود.

قیمت کوییک و کوییک R تیر ۹۹

شما می توانید برای مطلع شدن از اخبار پیش فروش خودرو در کانال ترنجی ([email protected]) عضو شوید. شش ماه پیش بود که پس از معرفی کوییک R با رنگ‌بندی متنوع و کمی آپشن‌های بیشتر، قیمت کوییک دو رنگ یا کوییک آر (QUIK R) بهمن ۹۸ رسما مشخص شد. با ارسال دعوتنامه‌های این خودرو برای مشتریان امروز قیمت کوییک آر یا کوییک دورنگ تیر ۹۹ مشخص شده است.

کوییک آر که به عنوان محصول دو رنگ سایپا در کارخانه پارس خودرو تولید می شود، به تازگی برای ابتدای سال ۱۳۹۹ قیمت گذاری شده است. عدد اعلام شده از جانب سایپا نشان می دهد که این شرکت فعلا افزایش قیمتی را برای این هاچ بک کراس دنده ای اعلام نکرده و تنها عوارض قانونی افزایش پیدا کرده را در صدور فاکتور نهایی اعمال کرده است.

در جدول زیر می توانید قیمت کوییک و کوییک R تیر ۹۹ را ببینید:

قیمت کوییک و کوییک R تیر ۹۹

شاید برای شما جالب باشد که با توجه به دعوتنامه های ارسال شده برای این خودرو در فروردین ۹۹ یعنی فقط ۳ ماه پیش کوییک آر با توجه به نوع ترکیب رنگ و سبک تریک داخلی قیمت ۶۸ میلیون و ۸۷۲ هزار تومان و ۶۹ میلیون و ۱۳۲ هزار تومان داشت.

حالا اول تیر ۹۹ شاهد قیمت بین ۷۹ تا ۸۸ میلی تومان برای آن هستیم!

نوشته قیمت کوییک و کوییک R تیر ۹۹ اولین بار در ترنجی پدیدار شد.