گوشی ریلمی C11 یک تلفن هوشمند اقتصادی جدید از ریلمی است. این گوشی اولین دستگاهی خواهد بود که با پردازنده هنوز معرفی نشده مدیاتک Helio G35 به بازار عرضه شده است. همچنین قرار است اولین گوشی Realme باشد که طرحی متفاوت از آنچه که در مدلهای گذشته دیده ایم، ارائه می دهد.

ریلمی C11 با Helio G35

ریلمی پیشتر چند تصویر را منتشر کرده بود و یکی از آنها پشت گوشی را نشان می داد اما با پوشاندن ناحیه دوربین همراه بود. تصویری از طرف کاربری در توییتر منتشر شده است و هیچ چیزی را برای تصورات ما باقی نمی گذارد و همه را درباره طراحی دستگاه به ما نشان می دهد.

این تصویر نشان می دهد که Realme C11 مانند بسیاری از تلفن های دیگر در سری Realme C (دارای عادت های قدیمی به سختی می میرد) دارای ناچ قطره طور است. حاشیه های باریک هستند اما یکی از قسمت های آن یعنی لبه پایین ضخیم تر از بقیه است.

ریلمی C11 با Helio G35

ریلمی برای استفاده در طراحی جدید و مرسوم، مد روز طراحی جدید دوربین که در سری Pixel 4 را ارایه می کرد. محفظه دوربین دارای دو دوربین است که مشخصات آن ناشناخته است و یک فلاش LED هم دارد. هیچ اسکنر اثر انگشت روی دستگاه وجود ندارد و این بدان معنی است که افراد باید امنیت خود را با PIN ، گذرواژه یا الگوی انجام دهند.

براساس این پوستر Realme C11 یک صفحه نمایش تمام صفحه با نام قطره ای ۶.۵ اینچی، یک باتری عظیم ۵۰۰۰ میلی آمپری و دوربین دوتایی حالت عکاسی Nightscape را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین نشان داده شده است که یک جک صوتی در پایین دارد.

Realme C11 باید به زودی در مالزی معرفی شود و وقتی این کار را انجام داد، به رنگ خاکستری و سبز در دسترس خواهد بود.

نظر شما چیست؟ منتظر گوشی جدید ریلمی هستید؟

نوشته ریلمی C11 با Helio G35 ارایه می شود و این طراحی را دارد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.