قاب پیکسل ۵ ایکس ال لو رفت

گوگل Pixel 5 XL به تازگی به صورت آنلاین مشاهده شده است. این دستگاه درون یک قاب دیده شده است و نگاهی به طراحی آن ارایه می کند. اجازه بدهید این قاب پیکسل ۵ ایکس ال را ببینیم و درباره آن صحبت کنیم.

قاب پیکسل ۵ ایکس ال

با نگاهی به تصاویر به اشتراک گذاشته شده، گوگل پیکسل ۵ ایکس ال هنوز یک حسگراثرانگشت روی قاب پشتی نصب شده دارد. این امر به دلیل برش دایره ای در قسمت پشت قاب، که موقعیت آن شبیه به نسل های قبلی خود مانند Pixel 3 XL است، مشهود است.

علاوه بر این، به نظر می رسد که پیکسل ۵ ایکس ال هنوز یک جک هدفون 3.5 میلی متری را در خود جای داده است که اکنون در گوشی های پریمیوم بسیار نادر است و ظاهرا در پیکسل ۴ ایکس ال ظاهر نمی شود، که باعث شده اسکنر اثر انگشت به نفع تشخیص چهره ۳ بعدی کنار باشد.

قاب پیکسل ۵ ایکس ال

این قاب پشتی کاملا شفاف بود که دارای یک برش مربع مشابه سری Pixel 4 و با نصب دوربین دوگانه بود. متأسفانه، ما هنوز چیز زیادی برای بررسی نداریم. گزارش های قبلی به آخرین سری Google Pixel 5 اشاره کرده بودند که به دلیل افزایش هزینه ها، تراشه پرچمدار اسنپدراگون ۸۶۵ را به نفع اسنپدراگون 765G کنار گذاشته است. علاوه بر این، چرخه پرتاب آن که عموماً در حدود اکتبر است، ممکن است به دلیل بیماری همه گیر در این حالت به تأخیر بیفتد. اما باز هم، هنوز هم برای گفتن هنوز خیلی زود است.

نظر شما چیست؟ منتظر پیکسل ۵ ایکس ال هستید؟

نوشته قاب پیکسل ۵ ایکس ال لو رفت اولین بار در ترنجی پدیدار شد.