رندر گلکسی نوت ۲۰ اولترا در سه رنگ بنفش، سبز و مسی

انتظار می رود که گلکسی نوت ۲۰ اولترا و گلکسی فولد ۲ ماه آینده به بازار عرضه شوند، اما سامسونگ روسیه بطور تصادفی تصاویر گلکسی نوت ۲۰ اولترا را در وب سایت خود قرار داد. تصویر منتشر شده نشانگر طراحی گوشی آتی در رنگ برنز Mystic است. همچنین یک طراح تصاویر رندر از تلفن را در دو رنگ دیگر منتشر کرده است. در این مطلب می خواهیم رندر گلکسی نوت ۲۰ اولترا در سه رنگ بنفش، سبز و مسی را ببینیم.

رندر گلکسی نوت ۲۰ اولترا

رندر گلکسی نوت ۲۰ اولترا

یک طراح که در توییتر با نام Blossom یا (@ blossomcy1201) شناخته می شود، رندرهای Galaxy Note 20 Ultra را در نعناعی ( بخوانید سبز) و آبی منتشر کرده است. توجه داشته باشید که اینها رندرهای واقعی گوشی نیستند، اما تصور طراح از نحوه ظاهر Galaxy Note 20 Ultra در رنگ های بنفش و سبز است. در هر دو رنگ تلفن بسیار شگفت انگیز به نظر می رسد، اما ما در مورد ارائه رنگ بنفش گیج هستیم زیرا هیچ کدام از گزارش ها تاکنون آن را ذکر نکرده اند.

ماه گذشته لیستی از لوازم جانبی رسمی گلکسی نوت ۲۰ فاش شد و نشان داد که این گوشی می تواند در رنگ های مشکی، مسی، خاکستری ، سبز نعنای ، نقره و سفید عرضه شود. با این حال، سامسونگ ممکن است همه نوع رنگ ها را در یک مرحله به بازار ندهد و ممکن است برخی از رنگ های خاص این گوشی را بعدا معرفی کند که چند ماه پس از عرضه گلکسی نوت ۲۰ و گلکسی نوت 20 اولترا ارایه شود.

به صورت مشخص درباره طراحی دوربین می توان گفت که خوشحالیم سری نوت طراحی منحصر به فرد خود را دارد و این به نظر ما زیباتر از گلکسی اس ۲۰ اولترا به نظر می رسد.

نظر شما چیست؟ این رندرهای گلکسی نوت ۲۰ اولترا برای شما جذابند؟

نوشته رندر گلکسی نوت ۲۰ اولترا در سه رنگ بنفش، سبز و مسی اولین بار در ترنجی پدیدار شد.