گلکسی زد فولد ۲ تاریخ ۱۵ مرداد ۹۹ معرفی خواهد شد

ما تا کنون گلکسی فولد و گلکسی زد فلیپ داشته ایم اما گلکسی زد فولد نه! به نظر می رسد که گلکسی زد فولد ۲ نام گوشی تاشو جدید سامسونگ است و گفته می شود که گلکسی زد فولد ۲ تاریخ ۱۵ مرداد ۹۹ معرفی خواهد شد.

گلکسی زد فولد ۲

یک گزارش جدید، بر اساس اطلاعات مکس وینباخ حاکی از آن بود که سامسونگ Galaxy Z Fold 2 برای اعلام در رویداد Unpacked سامسونگ در تاریخ ۱۵ مرداد ۹۹ آماده نخواهد شد.

خوب به نظر می رسد که بر خلاف آن گزارش، گلکسی زد فولد ۲ در تاریخ ۱۵ مرداد در این رویداد معرفی خواهد شد. این تأیید توسط راس یانگ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت مشاوران زنجیره تأمین نمایشگر داده شده است که در ابتدا مشخصات Galaxy Z Fold 2 را منتشر کرد. می گوید که Galaxy Z Fold 2 در ۱۵ مرداد معرفی می شود، اما می تواند بعداً در ماه اکتبر به بازار عرضه شود. ماکس وینباخ همچنین بیانیه اصلی خود را تغییر داد و جدول زمانی را تأیید کرد.

سرانجام، Iceuniverse اظهار داشت که Galaxy Z Fold 2 می تواند در تاریخ 20 سپتامبر در چین به بازار عرضه شود. پیش بینی می شود سامسونگ یک رویداد Unpacked داشته باشد که شامل سری Galaxy Note20 با سه گوشی ، Galaxy Z Fold 2 در کنار Galaxy Z Flip 5G ، Galaxy Buds Live و یک جفت تبلت مدل Galaxy Tab S7 است.

نظر شما چیست؟ منتظر گلکسی زد فولد ۲ هستید؟

نوشته گلکسی زد فولد ۲ تاریخ ۱۵ مرداد ۹۹ معرفی خواهد شد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.