گلکسی اس ۲۰ فن ادیشن با نمایشگر ۱۲۰ هرتز پاییز ۹۹ ارایه می شود

با توجه به شایعاتی که می گونید گلکسی نوت ۲۰ (نسخه عادی) از نمایشگر ۱۲۰ هرتز محروم است، این که بشنویم نسخه اقتصادی گلکسی اس ۲۰ با نمایشگر ۱۲۰ هرتز ارایه می شود خوشحال کننده است. بله، امروز خبر می رسد که گلکسی اس ۲۰ فن ادیشن با نمایشگر ۱۲۰ هرتز پاییز ۹۹ ارایه می شود. همچنین خبرهای خوب دیگر از جمله قیمت مناسب هم در بین آن هست.

گلکسی اس ۲۰ فن ادیشن

ما درباره گلکسی اس ۲۰ فن ادیشن اخبار قابل توجهی شنیده ایم. می دانیم که این دستگاه در ادامه راه گلکسی اس ۱۰ لایت می تواند قدم بردارد. مسلما این دستگاه یک پرچمدار اقتصادی قابل توجه برای سامسونگ خواهد بود که در صورت قیمت گذاری مناسب می تواند دلربا باشد.

خوشبختانه جدیدترین اطلاعات منتشر شده به ما می گویند که قیمت گلکسی اس ۲۰ فن ادیشن هم قابل تامل است.

قیمت گلکسی اس ۲۰ فن ادیشن

همانطور که می بینید، چند ویژگی قابل توجه برای گلکسی S20 FE عنوان شده است. تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ موضوعی است که پیش از این هم می دانستیم. در حقیقت ما بنچمارک آن را هم دیده بودیم.

نمایشگر ۱۲۰ هرتز موضوعی است که کمی محل بحث بوده است اما خوشبختانه سامسونگ نمی خواهد آن را حذف کند. حضور نمایشگر با رفرش ریت بالا یک خبر خوشحال کننده برای کاربران و ما خواهد بود.

سوراخ نمایشگر کوچک ۳.۳ میلی متری می تواند قابل توجه باشد. ما سوراخ نمایشگر کوچک را در گلکسی نوت ۱۰ لایت تجربه کردیم که البته نگارش بررسی آن کمی به تعویق افتاده اما به زودی بیشتر درباره آن صحبت می کنیم.

داشتن گواهی IP68 برای دستگاهی که نام گلکسی S20 را روی خود دارد مشخصا مورد انتظار است. البته در مقابل رقبایی مانند وان پلاس می تواند یک برگ برنده باشد.

گفته می شود که قیمت خوب است. این که توصیف قیمت خوب می شود زیر ۵۰۰ دلار یا بالاتر از آن مشخص نیست اما من خیلی احتمال ضعیفی برای قیمت زیر ۵۰۰ دلار قائلم. در نهایت چارک پایانی ۲۰۲۰ یا پاییز ۹۹ زمان ارایه آن به بازار خواهد بود.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید که گلکسی اس ۲۰ فن ادیشن برای شما دستگاه جذابی باشد؟

نوشته گلکسی اس ۲۰ فن ادیشن با نمایشگر ۱۲۰ هرتز پاییز ۹۹ ارایه می شود اولین بار در ترنجی پدیدار شد.