حذف بسته های اینترنت محبوب همراه اول

به نظر می رسد که جریمه ۲ میلیارد تومانی ایرانسل و همراه اول توسط رگولاتوری نه تنها آن ها را تنبه نکرده است بلکه سبب تغییرات بیشتر و به ضرر مصرف کننده از سوی همراه اول شده است. امروز شاهد حذف بسته های اینترنت محبوب همراه اول هستیم. این بسته ها از نرم افزار همراه من و یکی از صفحات رسمی خرید بسته اینترنت همراه اول حذف شده اند.

حذف بسته های اینترنت محبوب همراه اول

پیش از این و برای افزایش غیر مستقیم بسته های اینترنت همراه دو سیاست متفاوت از دو اپراتور را شاهد بودیم. مثلا شاهد حذف بسته های محبوب اینترنت ایرانسل از نرم افزار ایرانسل من بودیم در حالی که در همان حال تغییر بسته های محبوب اینترنت همراه اول را دیدیم.

حالا و امروز اما شاهد حذف بسته های اینترنت محبوب همراه اول هستیم. با مراجعه به نرم افزار همراه من فقط می توانید بسته های ۱ ماهه و نهایتا تا ۲ گیگابایت را برای مشتریان فعلی این اپراتور خریداری کنید. هیچ گونه زمان یا حجم بیشتری ارایه نمی شود و این واقعا سبب اختلال در مصرف کاربران و تحمیل هزینه گزاف می شود.

حداکثر بازه زمانی بسته های موجود در نرم افزار همراه من برابر ۱ ماه است

حداکثر حجم بسته ۱ ماهه برای کاربران فعلی همراه اول برابر ۲ گیگابایت است

حداکثر حجم بسته ۱ ماهه برای کاربران فعلی همراه اول برابر ۲ گیگابایت است

با مراجعه به وب سایت همراه اول نیز شاهد همین اتفاق هستیم. در حقیقت بسته های محبوب این اپراتور برای مشتریان فعلی حذف شده است و فقط مشتریان جدید آن هم از برخی بسته های بهتر می توانند استفاده کنند:

حذف بسته های محبوب همراه اول از وب سایت

حذف بسته های محبوب همراه اول از وب سایت

صفحه رسمی که شاهد حذف بسته های محبوب همراه اول هستیم، https://mci.ir/notrino-plans است. اما اگر به صفحه https://shop.mci.ir/package بروید هنوز شانس خرید بسته های بلندمدت قبلی را دارید:

مشخص نیست که تغییر نیافتن این صفحه توسط همراه اول سهوا بوده یا عمدا ولی به هر حال تنها از این راه می توانید بسته اینترنت قابل قبول و قابل استفاده از این اپراتور تهیه کنید.

این ها همه نشانه های افزایش قیمت قابل توجه در اینترنت موبایل است. با اینکه رگولاتوری ادعا می کند این اپراتورها خلاف قانون عمل کرده اند اما هیچ کس جلودار آن ها نیست و بیش از ۲ از چنین نابه‌سامانی می گذرد و هر روز اوضاع بدتر می شود.

شما کاربر کدام اپراتور هستید؟ معمولا چه بسته اینترنتی را می خردید؟ آیا بسته های فعلی برای شما مناسب است؟

نوشته حذف بسته های اینترنت محبوب همراه اول اولین بار در ترنجی پدیدار شد.