قیمت محصولات سایپا در بازار مرداد ۹۹ : افزایش ۲ میلیونی قیمت پراید

دو هفته گذشته بود که در ترنجی خواندیم قیمت کارخانه محصولات سایپا تیر ۹۹ اعلام شد. معمولا تفاوت زیادی بین قیمت کارخانه و بازار وجود دارد، البته معمولا که نه؛ در این شرایط هرج و مرج موجود اینطور است. امروز قیمت محصولات سایپا در بازار مرداد ۹۹ و شاهد افزایش ۲ میلیونی قیمت پراید هستیم. این قیمت بر اساس گفته رییس اتحادیه فروشندگان خودرو اعلام شده است.

قیمت محصولات سایپا در بازار مرداد ۹۹

شما می توانید برای مطلع شدن از اخبار پیش فروش خودرو در کانال ترنجی ([email protected]) عضو شوید. سعید موتمنی، رییس اتحادیه فروشندگان خودرو در گفتگو با روزنامه همشهری، به ارائه توضیحاتی در رابطه با بازار خودرو پرداخت و در ادامه به آخرین قیمت محصولات پرفروش دو شرکت خودروسازی سایپا اشاره کرد که نسبت به روزهای گذشته با افزایش قیمت همراه بوده اند. در ادامه می توانید لیست قیمت محصولات سایپا در بازار برای مرداد ۹۹ را ببینید:

قیمت محصولات سایپا در بازار مرداد ۹۹

همانطور که می بینید، قیمت پراید ۱۱۱ یا پراید هاچ بک برابر ۹۳ میلیون تومان است. پراید ۱۳۱ و پراید ۱۳۲ اما روی حدود ۸۱ میلیون تومان هستند.

ارزان ترین جایگزین این خودرو را می توان تیبا دانست که قیمت ۹۶ میلیون را دارد. نظر شما درباره این قیمت محصولات سایپا در مرداد ۹۹ چیست؟

نوشته قیمت محصولات سایپا در بازار مرداد ۹۹ : افزایش ۲ میلیونی قیمت پراید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.