ارایه آیفون ۱۲ دو مرحله ای خواهد بود

گزارش‌ها حاکی از آن است که اپل گوشی آیفون ۱۲ مجهز به شبکه 5G خود را در دو مرحله عرضه می‌کند. اینکه ارایه آیفون ۱۲ دو مرحله ای خواهد بود چیز جدیدی نیست و تقریبا شبیه به ارایه آیفون ۸ به همراه آیفون X به نظر می رسد، البته با کمی اختلاف!

آیفون ۱۲

اپل به تازگی تایید کرد که تاریخ عرضه گوشی آیفون ۱۲ در نتیجه تاخیر در تولید، حداقل تا ماه اکتبر به تاخیر می‌افتد. اما گزارش‌های جدید نشان می‌دهد که عرضه این محصول به دو مرحله تقسیم خواهد شد که آغاز آن هم با مدل آیفون ۱۲ با نمایشگر ۶.۱ اینچی است.

قرار است این غول فناوری در سال جاری چهار گوشی هوشمند به بازار عرضه کند که دو مدل ۶.۱ اینچی در وهله اول وارد بازار خواهد شد. در مرحله دوم نیز گوشی‌های ۶.۷ و ۵.۴ اینچی عرضه خواهند شد.

تاخیر در انتشار گوشی‌های آیفون نتیجه همه گیری “کووید-۱۹” است که اپل را وادار کرد در اوایل سال جاری کارخانه‌های خود در چین را تعطیل کند. تا به این ترتیب به محدود شدن انتشار کرونا ویروس کمک شود.

همیشه ماه سپتامبر ماهی بوده که اپل نسل بعدی آیفون‌های خود را منتشر می‌کند ولی بحران کرونا ویروس و محدودیت در سفرها باعث شد این شرکت در برنامه‌های خود تغییر ایجاد کند. تیم کوک مدیر اپل پیش از این گفته بود که این شرکت بازگشت قدرتمندی خواهد داشت.

شما منتظر آیفون ۱۲ اپل که در ۴ نسخه ارایه خواهد شد هستید؟ فکر می کنید سراغ دوگانه پرو بروید یا دوگانه معمولی؟ چه اندازه نمایشگری برای شما جذاب است؟

نوشته ارایه آیفون ۱۲ دو مرحله ای خواهد بود اولین بار در ترنجی پدیدار شد.