گوشی تاشو پیکسل گوگل و پیکسل 5a در اسناد گوگل دیده شد

پس از چندین تاخیر، سرانجام گوگل پیکسل 4a را با قیمت مناسب ارایه کرد. این شرکت همچنین Pixel 4a 5G و پرچمداران پیکسل ۵ را که نیمه دوم مهر ماه به بازار عرضه خواهد کرد. اما در حالی که گوگل هنوز تاریخ ارایه پرچمدار خود را برای پرچمداران سال ۲۰۲۰ اعلام نکرده است، یک گزارش از 9to5Google نشان می دهد که این شرکت قبلاً کار بر روی پیکسل 5a ، یک دستگاه پیکسل قابل تاشو و موارد دیگر را آغاز کرده است. گوشی تاشو پیکسل گوگل و پیکسل 5a در اسناد گوگل دیده شده و این می تواند خبر جذابی باشد که نگاه گوگل به گوشی تاشو، چیست.

گوشی تاشو پیکسل

این گروه موفق شده است یک سند اندرویدی داخلی را تهیه کند که شامل لیست امروزه برای همه دستگاه های پیکسل عمومی است که از پیکسل ۲ ارائه شده است. پیکسل 5a (باربیت کدگذاری شده) و سه دستگاه دیگر که هم اکنون تحت نام های رمزگذاری شده “raven” ، “oriole” و “passport” در حال توسعه هستند.

در حالی که این سند هیچ چیز در مورد “raven” و “oriole” مشخص نمی کند، به دستگاهی با کد “passport” به عنوان یک تاشو نگاه می شود. این سه دستگاه با عنوان “چارک پایانی سال ۲۰۲۱” نامگذاری شده اند ، و باعث می شود كه ما باور كنیم كه یك اسمارتفون تاشو Pixel ممكن است پایان سال آینده به بازار عرضه شود.

شایان ذکر است که این اولین مرتبه نیست که در مورد یک تلفن هوشمند تاشو Pixel می شنویم. اردیبهشت سال گذشته، ما متوجه شدیم که گوگل در حال کار بر روی پیکسل تاشو است، اما رئیس پیکسل در آن زمان ، ماریو کییروز ، فقط تأیید کرد که این شرکت در حال تولید نمونه های اولیه از این فناوری است. او ادامه داد كه گوگل این كار را “مدت طولانی” انجام داده بود و او تصور نمی كرد كه یك دستگاه تاشو “یک مورد استفاده واضح” داشته باشد.

در حالی که این سند اطلاعات بیشتری در مورد این سه دستگاه را فاش نمی کند، نشان می دهد که پیکسل 4a 5G و پیکسل 5 قرار است در مهر ماه به بازار عرضه شوند، که مطابق با تیزر اخیر گوگل است. علاوه بر این، این سند خاطرنشان می کند که Pixel 5a برای ارایه در “چارک دوم ۲۰۲۱” برنامه ریزی شده است و به عنوان “وسیله ای میان رده و پایین رده سال” توصیف شده است.

حتی اگر سند داخلی نکاتی راجع به آنچه گوگل در برای ما در چنته دارد، ارایه کند اما باز هم این اطلاعات رسمی نیستند و باید منتظر اطلاعات موثق تر بود.

شما منتظر گوشی تاشو گوگل هستید؟

نوشته گوشی تاشو پیکسل گوگل و پیکسل 5a در اسناد گوگل دیده شد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.