گوگل پیکسل ۵ در بنچمارک‌ هوش مصنوعی دیده شد

گوگل Pixel 5 و Google Pixel 4a نسخه (5G) محصولات آتی پیکسل برای امسال هستند. گزارش هایی وجود دارد مبنی بر این که پیکسل ۵ به عنوان یک گوشی پرچمدار وارد بازار نخواهد شد. امروز گوگل پیکسل ۵ در بنچمارک‌ هوش مصنوعی دیده شده و همین را تایید می کند.

شایعات پیرامون آن ادعا کرده اند که این یک گوشی میان رده ممتاز است که توسط اسنپدراگون 765G ارایه می شود. گوگل Pixel 5 در بنچمارک‌ AI ظاهر شده است. لیست تأیید می کند که در واقع با تراشه SD765G طراحی شده است.

لیست AI Benchmark که برای اولین بار توسط Abhishek Yadav مشاهده شد نشان می دهد که گوگل پیکسل 5 مجهز به 8 گیگابایت رم است. حضور SD765G در داخل دستگاه نشان می دهد که به عنوان اولین گوشی پیکسل 5G عرضه خواهد شد. همچنین، این اولین گوشی پیکسل خواهد بود که دارای 8 گیگابایت رم است. متأسفانه AI Benchmark هیچ اطلاعاتی در مورد مشخصات دیگر دستگاه ندارد.

شایعات پیرامون سری Pixel نشان داده است که سری Pixel 5 XL امسال با پیکسل 5 همراهی نخواهد کرد. به نظر می رسد این غول موتور جستجو گوشی های Pixel 5 و Pixel 4a نسخه (5G) را در مهرماه با هم ارایه می کند. انتظار می رود هر دو گوشی تا پاییز امسال وارد بازار شوند.

گزارش های متناقضی در مورد صفحه نمایش پیکسل 5 وجود دارد. گزارش های اولیه ادعا می کنند که پیکسل 5 دارای صفحه نمایش OLED در اندازه 5.81 اینچی است ، با این حال ، یک تحلیلگر صفحه نمایش که اخیراً ادعا کرده است که “تلفن جدید گوگل” با پشتیبانی 5G دارای صفحه نمایش 6.67 اینچی است. با پشتیبانی از رفرش ریت 120Hz ارایه می شود. گمانه زنی می شود که این تحلیلگر می تواند اطلاعات صحیحی در مورد تلفن پیکسل 5 ارایه کند.

مشخص نیست که کدام پردازنده به Google Pixel 4a نسخه (5G) ارایه می شود. هنوز مشخص است که آیا این گوشی مجهز به اسنپدراگون 765G یا Snapdragon 690 5G با قدرت کمتری است. گوگل قبلاً تأیید کرده است که پیکسل 4a (5G) 499 دلار قیمت دارد.

نظر شما چیست؟ منتظر گوشی های 5G گوگل هستید؟

نوشته گوگل پیکسل ۵ در بنچمارک‌ هوش مصنوعی دیده شد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.