لپتاپ هواوی میت ایکس جدید از طراحی بدون فن بهره خواهد برد

براساس گزارش های اخیر، هواوی طی چند هفته آینده چند دستگاه جدید را به بازار منتشر می کند. ما قبلا در مورد بلندگو بلوتوث قابل حمل Huawei FreeGo و همچنین Huawei EyeCare II اطلاعاتی داریم. اکنون گزارش هایی مبنی بر حضور یک محصول جدید MateBook جدید وجود دارد. طبق ادعای یک منبع قابل اعتماد، لپتاپ هواوی میت ایکس جدید از طراحی بدون فن بهره خواهد برد. این اولین بار در نوع خود است که لوله گرمایی برای خنک کنندگی با شاخه صفحه به آن وصل می شود.

لپتاپ هواوی میت ایکس

براساس این گزارش، لپتاپ MateBook X جدید مانند نسل قبلی دارای فن خنک کننده نیست. هواوی اولین شرکتی است که لوله گرما را به شاخه صفحه نمایش وصل می کند. سپس دستگاه از شاخه به عنوان رادیاتور غیرفعال استفاده می کند. از آنجایی که این نخستین نوع در نوع خود است، ما اطلاعاتی در مورد عملکرد این دستگاه نداریم.

به تازگی، حق ثبت اختراع هواوی برای Matebook جدید در دفتر ثبت اختراعات چین ظاهر شد. این حق ثبت اختراع به احتمال زیاد به هوآوی MateBook X آتی اشاره دارد.

با توجه به گزارش جدید هواوی MateBook X جدید نیز از صفحه نمایش ۱۳ اینچی بهره می برد و تاچ پد حساس به فشار دارد. فعلا این منبع نمی تواند تأیید کند که یک موتور خطی وجود دارد. با این حال، پرچمدار جدید هواوی نازک و سبک است. طبق گمانه زنی ها، این نوت بوک به طور رسمی در تاریخ 19 آگوست وارد می شود.

از هم اکنون هیچ اطلاعی از قیمت این دستگاه در دست نیست. با این وجود طی چند روز تمام جزئیات این اولترابوک پرچمدار را خواهیم داشت. گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه هواوی و Honor دستگاه های دیگری را در کنفرانس مذکور منتشر می کنند. ما باید منتظر بمانیم و ببینیم این شرکت چه پیشنهادی دارد.

نظر شما درباره این اولترابوک هواوی چیست؟

نوشته لپتاپ هواوی میت ایکس جدید از طراحی بدون فن بهره خواهد برد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.