دوربین گلکسی اس ۲۱ اولترا با رزلوشن ۱۰۸ مگاپیکسلی ارایه می شود

استراحت و سامسونگ دو چیز هستند که هرگز با هم سازگاری ندارند! همین ۲ هفته گذشته آن ها یک پرچمدار جدید را به بازار عرضه کردند و درست وقتی فکر کردید که دیگر و حداقل برای مدتی، خبری از پرچمدارن این شرکت نمی شنوید؛ این گزارش جدید یکی از مؤلفه های اصلی Galaxy S21 Ultra یعنی پرچمدار بعدی را مشخص می کند. گفته شده که دوربین گلکسی اس ۲۱ اولترا با رزلوشن ۱۰۸ مگاپیکسلی ارایه می شود.

دوربین گلکسی اس ۲۱ اولترا

شاید این گزارش ها عجیب به نظر برسد زیرا سامسونگ هنوز در حال مقدمه سازی برای ارایه Galaxy S20 Fan Edition و Galaxy Z Fold 2 است. جالب تر از همه این است که بسیاری از افراد که دستگاه های Galaxy Note 20 را از قبل سفارش داده اند، هنوز در انتظار سفارش خود هستند. در همین حال سامسونگ در حال کار بر روی دستگاه سری جدید S است. خب البته این اصلا موضوع عجیبی نیست چون شرکت ها حتی سالها روی پرچمداران خود تمرکز می کنند.

اولین شایعات درباره گلکسی اس ۲۱ اولترا مربوط به دوربین آن می شود. این دقیقا همان جایی است که گلکسی اس ۲۰ اولترا و گلکسی نوت ۲۰ اولترا خیلی درخشان عمل نکردند و کاربران انتظار بهتر شدن آن را دارند.

گفته می شود که دوربین Galaxy S21 Ultra همچنان سنسوری رزلوشن ۱۰۸ مگاپیکسلی خواهد داشت. این سنسور نسل جدید ایزوسل HM1 است که در گلکسی اس ۲۰ اولترا و گلکسی نوت ۲۰ اولترا استفاده شده بود.

هنوز مشخص نیست که چه بهبودهایی حاصل می شود اما امیدواریم مانند ایزوسل GN1 بتواند فوکس دوال پیکسل را به آن اضافه کند. نظر شما چیست؟ فکر می کنید تصمیم سامسونگ برای بازاریابی کردن حسگر بزرگش با رزلوشن ۱۰۸ مگاپیکسلی صحیح بود؟

نوشته دوربین گلکسی اس ۲۱ اولترا با رزلوشن ۱۰۸ مگاپیکسلی ارایه می شود اولین بار در ترنجی پدیدار شد.