موتورولا ریزر 5G را ببینید

سه هفته پیش بود که گوشی تاشو موتورولا ریزر 5G را با هم دیدیم. امروز Motorola Razr 5G در یک تصویر متحرک چرخان لو رفته که می توانیم با هم زوایای مختلف آن را ببینیم.

موتورولا ریزر 5G

دو گوشی تاشو جدید در فرم‌فکتور گوشی های تاشو قدیمی از موتورولا و سامسونگ ارایه شدند. موتورولا ریزر و گلکسی زد فلیپ دستگاه های جالب توجهی بودند. سامسونگ تقریبا ۲ هفته گذشته بود که گلکسی زد فلیپ 5G را با Snapdragon 865 Plus به قیمت ۱۴۵۰ دلار معرفی کرد. حالا قرار است نسخه 5G موتورولا ریزر هم ارایه شود.

همانطور که در این تصویر متحرک شاهدید، یک دکمه سمت چپ وجود دارد و مکانیزم لولا در هر دو طرف به شکلی از جنس استیل ضدزنگ شبیه است. ما فقط می توانیم حدس بزنیم که شاسی قوی تری از Razr نسل اول داشته باشند. تصویری که به عناون تصویر اصلی مطلب انتخاب شده است، صفحه ثانویه و یک دوربین اصلی را روی قاب پشتی نشان می دهد.

همه اینها با رندرهای قبلی فاش شده Razr توسط Evan Blass همیشه قابل اعتماد منطبق است. به گفته این پست که در Weibo منتشر شده است، صفحه نمایش به جز چند اعلان موجود در صفحه، هیچ چیز دیگری نشان نمی دهد. پیش از این دیدیم که سیگنال مخابراتی را به جای 5G شایعه شده، شبکه 4G را نشان می دهد.

نظر شما درباره این طراحی برای دومین نسل گوشی تاشو موتورولا چیست؟

نوشته موتورولا ریزر 5G را ببینید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.