پیش فروش ایران خودرو شهریور ۹۹ به زودی اعلام خواهد شد

گفته می شود برنامه فروش فوق العاده و پیش فروش محصولات ایران خودرو با اخذ مجوزازکمیته خودرو اعلام و اجرایی می شودو بخشنامه منتشرشده دربرخی از شبکه‌های اجتماعی مورد تأیید نیست. این صحبت پس از آن رخ داد که پیش فروش ایران خودرو شهریور ۹۹ لغو شد. گفته می شود که پیش فروش ایران خودرو شهریور ۹۹ به زودی اعلام خواهد شد.

پیش فروش ایران خودرو شهریور ۹۹

یک منبع آگاه در معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو دراین زمینه گفت:

بخشنامه منتشر شده به عنوان پیش فروش محصولات ایران خودرو براساس روال اداری گروه صنعتی ایران خودرو از طریق سیستم اداری برای نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو ارسال گردیده بود که به سبب کامل نبودن اطلاعات، این بخشنامه از سیستم اتوماسیون اداری ایران خودرو حذف شد و برروی سایت رسمی فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو نیز قرار نگرفت.

این منبع خاطر نشان کرد:

برنامه پیش فروش محصولات ایران خودرو بااخذ مجوزاز مراجع ذی-ربط درآینده نزدیک به اطلاع مشتریان خواهدرسید.

در آخرین اطلاع رسانی انجام شده از جانب کانال های نمایندگان ایران خودرو در شبکه های مجازی، قرار بود تا از چهارم شهریور ۱۳۹۹ پیش فروش ۶ محصول این خودروساز برای تحویل در اردیبهشت تا تیر ۱۴۰۱ برگزار شود. اما پس از گذشت چند ساعت از انتشار این اطلاعیه فروش، معاونت فروش و بازاریابی ایران خودرو از لغو این پیش فروش خبر داد و حال گفته می شود که در آینده نزدیک، طرح فروش جدیدی اعلام خواهد شد

نوشته پیش فروش ایران خودرو شهریور ۹۹ به زودی اعلام خواهد شد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code