طرح مفهومی گلکسی S30 خبر از دوربین زیر صفحه‌نمایش می‌دهد

حالا که سامسونگ تمامی پرچمداران سال ۲۰۲۰ خود را معرفی کرده، در حال آماده شدن برای پرچمدار سال آینده است. در طرح مفهومی جدیدی که یک طراح بااستعداد منتشر کرده می‌بینیم که پرچمدار جدید سامسونگ یعنی گلکسی S30 ممکن است به دوربین زیر صفحه‌نمایش مجهز شود.

گلکسی S30

احتمال می‌رود که تغییرات زیادی در پرچمدار سال آینده سامسونگ مشاهده نکنیم؛ گزارش‌هایی در سطح اینترنت پخش گردیده مبنی‌بر اینکه گلکسی S30 به دوربین زیر صفحه‌نمایش مجهز می‌شود. از دیگر تغییراتی که ممکن است به این گوشی جدید نیز سرایت کند ماژول جدید دوربین است سامسونگ پیش‌تر آن را در گلکسی نوت ۲۰ و گلکسی زد فولد ۲ استفاده کرده بود.

باتوجه‌به اینکه پرچمدار پیشین یعنی گلکسی اس ۲۰ اولترا از مشکل عدم فوکوس خودکار رنج می‌برد حدس می‌زنیم تا سامسونگ امسال از فوکوس لیزری در پرچمدار جدید و استفاده کنند تا مسائل سال گذشته تکرار نشود. اما گذشته از اینها گل سرسبد قابلیت‌های این گوشی جدید دوربین زیر صفحه‌نمایش خواهد بود که سامسونگ بسیار مشتاق به تعبیه کردن آن در محصولاتش است.

گلکسی S30 با این ۸ ویژگی جذاب تر خواهد شد

از زمانی که ناچ یا بریدگی بالای صفحه‌نمایش پایش را تلفن‌های هوشمند باز کرد سامسونگ از استفاده از این ترفند امتناع ورزید و روش جایگزین حفره دوربین بر بروی صفحه‌نمایش را به کار برد و حالا با استفاده از دوربین زیر صفحه‌نمایش عمر ناچ را به پایان می‌رساند که امیدواریم بقیه تولیدکنندگان نیز این مسیر را دنبال کنند؛ به خصوص اپل که همچنان ناچ ای بزرگ و زمخت را برای آیفون‌هایش تعبیه می‌کند. همان‌طور پیش‌تر در ترنجی خواندید شیائومی نیز به استفاده از این ویژگی روی آورده که خبر از همه‌گیر شدن این تکنولوژی کاربردی می‌دهد.

گلکسی S30 گلکسی S30

البته برخی از گزارش‌ها حاکی از این هستند که این فناوری جدید فقط برای مدل اولترا در نظر گرفته شده است که مدل معمولی گلکسی S30 فاقد این قابلیت خواهد بود. لازم به ذکر است به‌هرحال ما برای حضور این ویژگی در تلفن‌های هوشمند بسیار هیجان‌زده هستیم و مشتاق شنیدن نظرات شما درباره دوربین‌های زیر صفحه‌نمایش می‌باشیم.

نوشته طرح مفهومی گلکسی S30 خبر از دوربین زیر صفحه‌نمایش می‌دهد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code