هواوی پیش بینی کاهش ۳۰ درصدی در فروش سری Mate 40 دارد

انتظار می رود هواوی Mate 40 در هفته های آتی وارد بازار شود. مدل های قبلی یعنی Mate 30 و Mate 20 نیز در پایان تایستان هر سال معرفی شدند. با این حال، گزارش ها از تایوان حاکی از آن است که تولید کننده چینی سفارشات قطعات را به میزان 30٪ به ارائه دهندگان کاهش داده و احتمالاً انتظار کاهش بهره و فروش را دارد. به این ترتیب هواوی پیش بینی کاهش ۳۰ درصدی در فروش سری Mate 40 دارد.

سری Mate 40

این شرکت معمولا از جدیدترین چیپست Kirin خود در IFA 2020 رونمایی می کند، اما اکنون کنفرانس در برلین ، آلمان به پایان رسیده است و هیچ تراشه جدید کایرین در آن دیده نمی شود. هواوی یک سخنرانی آنلاین داشت ، اما بیشتر اظهارات این شرکت بود که عقب نشینی نمی کند و به طور کامل در تجارت تلفن خود در اروپا سرمایه گذاری خواهد کرد.

چرا تراشه جدید Kirin هواوی در IFA 2020 معرفی نشد

ماه گذشته ریچارد یو گفت خانواده Mate 40 از تراشه های HiSilicon استفاده خواهند کرد اما نگفت که پس از آن چه اتفاقی می افتد. گزارش ها حاکی از آن است که ایالات متحده در تلاش است TSMC را از تولید تراشه منع کند و کوالکام نیز نگرانی های خود را در مورد این مسئله ابراز کرد.

در همین حال هواوی انتظار دارد ۳۰ درصد سفارش کمتر برای گوشی های هوشمند Mate 40 داشته باشد. گزارش شده است که در ماه ژوئن، هواوی قصد داشت 8 میلیون دستگاه از سری جدید را در چارک پایانی سال 2020 به فروش برساند، که هنوز هم می تواند دستاورد غیرقابل پیش بینی بودن روابط ایالات متحده و چین و هوآوی باشد که در این شرایط، توصیف شرایط این شرکت می تواند “گروگان اختلافات” باشد.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید هواوی چطور با شرایط کنار خواهد آمد؟

نوشته هواوی پیش بینی کاهش ۳۰ درصدی در فروش سری Mate 40 دارد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code