قیمت پژو ۲۰۷ پانوراما بازار و کارخانه شهریور ۹۹

قیمت پژو ۲۰۷ پانوراما با گیربکس دنده‌ای برای شهریور ۹۹ از سوی ایران خودرو ۱۵۶,۸۷۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است. در زمان پیش فروش پژو ۲۰۷ پانوراما این خودرو در دو نسخه دنده‌ای و اتوماتیک پیش‌فروش شد که به نظر می‌رسد تنها نسخه‌های دنده‌ای این خودرو به دست مشتریان رسیده‌اند. اما قیمت این خودرو در بازار چقدر است؟

قیمت پژو ۲۰۷ پانوراما

پیش فروش پژو ۲۰۷ با سقف شیشه ای

خرید پژو ۲۰۷ پانوراما به حداقل بودجه‌ای حدود ۴۰۰ میلیون تومان نیاز خواهد داشت و بعید به نظر می‌رسد با کمتر از این ارقام، بتوان نسخه‌های تحویل شده از این خودرو را خریداری کرد.

حدود دو سال از بازگشت تحریم‌های بین‌المللی علیه صنایع خودروسازی کشورمان می‌گذرد و در این مدت شاهد توقف تولید بسیاری از خودروهای محبوب مونتاژی همچون محصولات رنو و برلیانس بوده‌ایم. خودروسازان ایرانی نیز در چنین شرایطی سعی دارند با مجهز کردن خودروهای فعلی به امکانات رفاهی مشتری‌پسند، محصولات قدیمی خود را برای مشتریان جدید جلوه دهند.

یکی از این محصولات، پژو ۲۰۷ پانوراما بود که ایران‌خودرو آن را در کنار دنا پلاس توربو اتوماتیک به نمایش گذاشت و تاکنون طی چند مرحله این خودرو به پیش فروش گذاشته شده است. حال و پس از مدت‌ها، اولین نسخه‌های پژو ۲۰۷ پانوراما تحویل مشتریان شده‌اند و قیمت این خودرو در بازار تعیین شده است.

نظر شما درباره این قیمت برای پژو ۲۰۷ پانوراما چیست؟

نوشته قیمت پژو ۲۰۷ پانوراما بازار و کارخانه شهریور ۹۹ اولین بار در ترنجی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code