دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی به برند Smartisan خواهد آمد

برند Smartisan سازنده گوشی های هوشمند چینی، ظاهرا در حال کار بر روی یک تلفن هوشمند جدید است که از یک سنسور بزرگ ۱۰۸ مگاپیکسلی بهره خواهد برد. یک مقام شرکت حتی نمونه عکس های این گوشی هوشمند را در Weibo وب سایت میکروبلاگینگ چینی به اشتراک گذاشته است.

برند Smartisan

پیش از این Zhu Haizhou مدیر محصول Smartisan برای تأیید وجود یک تلفن هوشمند با یک قاب سفید عقب، به پلت فرم رسانه ای اجتماعی چین رفت. اکنون، این مقام ارشد یک پست آنلاین دیگر به اشتراک گذاشت، این بار قدرت عکاسی گوشی آینده را نشان می دهد. همچنین این احتمال وجود دارد که تلفن هوشمند دارای پنل پشت سفید و دستگاهی که از ۱۰۸ مگاپیکسل بهره می برد یکی و یکسان باشند.

Smartisan

با نگاهی به تصاویر به اشتراک گذاشته شده، می توان مشاهده کرد که بازتولید رنگ تصاویر گرفته شده کاملا طبیعی است و جزئیات زیادی در عکس های نزدیک از خود حفظ می شود. علاوه بر این، این مقام ارشد همچنین خاطرنشان کرد که این بوکه به طور مصنوعی از طریق نرم افزار ایجاد نشده است، بلکه یک بوکه واقعی است که با دیافراگم بزرگ سنسور امکان پذیر است. تصاویر وضوح عکسهای نمونه 5792 در 4344 پیکسل است که در حدود 25 مگاپیکسل ترجمه می شود.

به عبارت دیگر، دوربین از نوعی ادغام چهارپیکسله با حالت عکسبرداری جداگانه ۱۰۰ مگاپیکسلی استفاده می کند که به کاربران امکان می دهد از حسگر دستگاه خود به طور کامل استفاده کنند. متأسفانه، در حال حاضر جزئیات دقیق تری در مورد تلفن هوشمند آینده یا حتی نام و مشخصات آن مشخص نیست. با این وجود، با انتشار تیزرهای تبلیغاتی و نمونه عکس های اخیر، اطلاعیه این شرکت نباید خیلی دور از دسترس باشد. بنابراین برای به روزرسانی های بیشتر که انتظار می رود تا ماه اکتبر برسد.

نظر شما چیست؟ منتظر این گوشی هستید؟

نوشته دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی به برند Smartisan خواهد آمد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code