اولین نگاه به MIUI 13 شیائومی در یک ویدیو بسیار کوتاه

با وجود این واقعیت که همه تلفن های هوشمند شیائومی و ردمی سیستم عامل MIUI 12 را دریافت نکرده اند، این شرکت سخت در حال کار روی رابط کاربری MIUI 13 است. طبق شایعات (و به طور کلی مطابق با برنامه معمول) در اواسط سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. اما اولین فیلم از رابط کاربری MIUI 13 قبلاً در وب ظاهر شده است. ما می توانیم اولین نگاه به MIUI 13 شیائومی در یک ویدیو بسیار کوتاه را داشته باشیم که ویژگی جالب اما به نظر دست و پاگیری را ارایه می کند.

MIUI 13

این فیلم چگونگی عملکرد منوی خاموش کردن جدید را نشان می دهد. حدود یک هفته پیش، این عملکرد در تصاویر نشان داده شده بود و اکنون می توانید شکل ظاهری آن را در فیلم مشاهده کنید. در حال حاضر، این اولین فیلم از رابط MIUI 13 است، اما فیلم های دیگر به زودی ظاهر می شوند. شیائومی این رابط کاربری را یا در پایان سال جاری یا در ابتدای سال آینده به طور رسمی اعلام خواهد کرد.

همچنین، لیستی از تلفن های هوشمندی که MIUI 13 را دریافت می کنند قبلا در وب منتشر شده است. جالب اینجاست که این مدل شامل مدل های قدیمی مانند Redmi 4 و Redmi Note 4 است، اما به دلایلی، هیچ تلفن هوشمندی از سری Redmi 9 وجود ندارد. با این حال، در حالی که این لیست مقدماتی است.

لیست دستگاه هایی که شاید MIUI 13 را بگیرند:

به نظر می رسد به این شکل است:

 1. شیائومی Mi Note 10 ، Mi Note 10 Pro
 2. شیائومی Mi 10 ، Mi 10 Pro
 3. Xiaomi-Mi Mix 2
 4. Redmi K30 5G ، Redmi K30 4G ، Redmi K30 Pro
 5. Redmi-K20 ، Redmi K20 Pro
 6. Redmi 8 ، Redmi 8A
 7. Redmi 7A
 8. Redmi-6 ، Redmi 6 Pro ، Redmi 6A
 9. Redmi 5 ، Redmi 5A
 10. ردمی 4
 11. Redmi-Note 8 ، Redmi Note 8 Pro
 12. Redmi Note 6 Pro
 13. Redmi-Note 5 ، Redmi Note 5 Pro
 14. ردمی نوت 4
 15. Redmi Y1 ، Redmi Y1 Lite
 16. Redmi-Y2
 17. POCO F1
 18. POCO X2

با توجه به اینکه این، یک لیست غیر رسمی است می تواند برخی ناهنجاری های آن را به همین دلیل دانست. مثلا این که چرا این لیست شامل Redmi 4 و Redmi Note 4 2016 (که حتی در لیست رسمی MIUI 12 نبود) اما نمی تواند فضایی برای سری Xiaomi Mi 9 2019 یا سری Redmi Note 9 بسیار محبوب 2020 پیدا کنید. به نظر می رسد هیچ علاقه ای به محدوده Redmi Note 7 نیز وجود ندارد و مانند این است که Mi Mix 3 هرگز وجود نداشته است. اما حداقل سری Redmi Note 8 در آن گنجانده شده است، که برای صاحبانی که هنوز در مورد به روزرسانی MIUI 12 از شیائومی همچنان منتظرند، تعجب آور خواهد بود. پس همانطور که گفتیم، خیلی به این لیست اعتماد نکنید.

در ماه آوریل، گزارشات مربوط به MIUI 13 مستقیماً از شیائومی ارائه می شود. این شایعه نیست. تیم تحقیقات کاربران MIUI یک پست در مورد Mi Community China به اشتراک گذاشت. این پست از کاربران علاقه مند می خواهد که در یک نظرسنجی طراحی ویژه برای MIUI 13 شرکت کنند. رابط کاربری جدید ممکن است در سال 2021 دستگاه های Xiaomi را پوشش دهد. بنابراین دیدن تعهد شرکت در توسعه این نرم افزار جالب است. طبق گفته شیائومی “فداکاری هیچ محدودیتی ندارد”. آن ها می گویند نرم افزار MIUI روح تلفن های همراه است و اهمیت این سخت افزار تا حدی بیشتر است. این نشان می دهد که این شرکت چگونه می خواهد سیستم عامل تلفن همراه خود را بیشتر بهبود بخشد و دیدن MIUI 13 جالب توجه است.

همچنین من از روی کنجکاوی نسبت تصویر این ویدیو را تقریبی محاسبه کردم و به نسبت تصویر حدودا ۲۰:۹ رسیدم. این نشان می دهد که دستگاهی نسبتا عریض را از شیائومی در این ویدیو می بینیم. نظر شما چیست؟ منتظر MIUI 13 هستید؟

نوشته اولین نگاه به MIUI 13 شیائومی در یک ویدیو بسیار کوتاه اولین بار در ترنجی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code