مانیتور هواوی با طراحی بسیار کم حاشیه لو رفت

ماه گذشته، ما گزارش دادیم که هواوی قصد دارد رایانه های شخصی رومیزی و مانیتورهای خود را راه اندازی و تقویت کند. اکنون، یک درز اطلاعات رندرهای یکی از مانیتورها را به همراه برخی از جزئیات اصلی نشان داده است. مانیتور هواوی با طراحی بسیار کم حاشیه لو رفته است و جذاب به نظر می رسد.

مانیتور هواوی

منبع درز اطلاعات IT Home است که گفت اطلاعات توسط یکی از خوانندگان آنها در اختیار آنها قرار گرفته است. تصویر مانیتور را با طراحی بدون حاشیه نشان می دهد. در واقع، هواوی حاشیه ها را از سه طرف به سمت پایین اصلاح کرده است، برای پایین که نام سازنده را دارد. مانیتور روی یک پایه فلزی با یک ساقه استوانه ای و یک پایه صاف قرار می گیرد.

مانیتور هواوی

مانیتور دارای شماره مدل AD80HW دارای صفحه نمایش 23.8 اینچی به رزلوشن FHD با پنل IPS LCD با نسبت صفحه نمایش به بدنه 90 درجه و زاویه دید 178 درجه است. این طیف رنگی 72٪ NTSC دارد و قادر به نمایش 16.7 میلیون رنگ است. همچنین دارای گواهینامه نور کم آبی TÜV Rheinland است.

همچنین تصویری وجود دارد که پشت صفحه نمایش را نشان می دهد و دارای پوشش مات خاکستری است. برخی از درگاه ها در پشت وجود دارد که شامل یک درگاه HDMI است.

منبع می گوید که تولید مانیتور به یک ODM (تولید کننده طرح اصلی) ، BOE Video Technology Co. Ltd ، که زیرمجموعه گروه فناوری BOE است، واگذار می شود. هواوی همچنین مانیتورهای صفحه خمیده را ارائه می دهد که توسط TPV Technology ساخته خواهد شد و در انواع 27 و 34 اینچی ارائه می شود. مانیتورهای جدید باید قبل از پایان سال اعلام شوند.

نظر شما چیست؟ منتظر مانیتو هواوی هستید؟

نوشته مانیتور هواوی با طراحی بسیار کم حاشیه لو رفت اولین بار در ترنجی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code