آیا هواوی میت ۴۰ پرو پورشه دیزاین این طراحی را خواهد داشت؟

ما تقریبا مطمئن هستیم که طراحی هواوی میت ۴۰ پرو پلاس با دوربین دایره ای شکل ارایه خواهد شد. با این وجود خوب قبلا یک تیزر سمی از هواوی دیدیم که با کمی ویرایش روی آن به راحتی به دوربین هشت ضلعی می رسیم. حالا با انتشار تصاویری متوجه می شویم آن طراحی متعلق به هواوی میت ۴۰ پرو پورشه دیزاین (Huawei Mate 40 Pro Porsche Design) است. البته پیش از معرفی رسمی همیشه باید گفت “احتمالا”.

هواوی میت ۴۰ پرو پورشه دیزاین

به نظر می رسد که هواوی می خواهد یک طراحی خیلی خاص را برای مدل پورشه دیزاین سری Huawei Mate 40 ارایه کند. در حقیقت تیزر رسمی که پیش از این در ترنجی با هم دیدیم و به یک دوربین هشت ضلعی اشاره داشت، همین دستگاه است.

Huawei Mate 40 Pro Porsche Design

این قاب پشتی طراحی بسیار متفاوتی نسبت به محصولات هواوی تا کنون دارد. این تفاوت ویژه در قاب دوربین دستگاه مشخص است. این روزها سازندگان موبایل اکثرا با ارایه یک قاب پشتی متفاوت که اکثرا بر طراحی دوربین متکی است، سعی در ارایه یک نگاه یکتا دارند.

البته اگر کمی دقیق تر به این تصویر مدل پورشه دیزاین میت ۴۰ نگاه کنید در حقیقت همان طراحی دایره ای Huawei Mate 40 Pro Plus را دارید که چندی پیش در ترنجی دیدیم اما قاب کلی ظاهری هشت ضلعی دارد. البته که تفاوت هایی در چینش دوربین ها و تعداد آن ها وجود دارد.

طبق عادت این دوربین ها با همکاری لایکا طراحی شده و توسعه پیدا کرده است. هنوز دقیقا درباره چینش این دوربین ها اطلاعی نداریم. البته مشخص است که دوربین بالا سمت چپ یک دوربین پریسکوپی خواهد بود. هیچ بعید نیست که این دوربین با فاصله کانونی ۲۴۰ میلی متری ارایه شود که پیش از این در هواوی پی ۴۰ پرو پلاس دیده بودیم. هواوی در این فناوری از دوربین پریسکوپی زیگ زاگی یا ۲ برابر انحراف دور بهره برده بود.

اما طراحی قاب جلویی هواوی میت ۴۰ پورشه دیزاین چطور است؟

همانطور که در طرح زیر می بینید و مشخصا یک طرح ترسیم شده با کیفیت پایین و شاید حتی رسم شده با دست باشد، برای نمای جلویی یک سوراخ روی پنل نمایشگر قرار دارد. این سوراخ بیضوی بوده و برای دوربین سلفی و احتمالا دوربین ToF خواهد بود. دوربین ToF به تشخیص چهره سه بعدی می پردازد.

نظر شما درباره هواوی میت ۴۰ پورشه دپزاین احتمالی چیست؟ شخصا طراحی آن را می پسندم. این دستگاه پنج شنبه این هفته یعنی ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران معرفی خواهد شد.

نوشته آیا هواوی میت ۴۰ پرو پورشه دیزاین این طراحی را خواهد داشت؟ اولین بار در ترنجی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code