گلکسی F12 یا F12s سامسونگ در دست تولید است

اوایل این ماه، سامسونگ گلکسی F41 را برای بازار هند معرفی کرد. این اولین گوشی هوشمند از سری F است و به اندازه کافی عجیب که فقط یک گلکسی M31 با برند تجاری جدید است. امروز درباره دومین عضو خانواده گلکسی F شایعاتی می شنویم. گفته می شود که گلکسی F12 یا F12s سامسونگ در دست تولید است.

گلکسی F12

تلاش های سامسونگ برای ساده کردن گوشی های میان رده خود بسیار ساده است. ما گلکسی A و M و اکنون F داریم و از خود می پرسیم که چرا J باید در گذشته بمیرد! خانواده گلکسی F به نوعی جانشین خانواده گلکسی On است.

به هر حال، خانواده F در حال توسعه است و به زودی تلفن جدیدی به هند خواهد رسید. این دستگاه خرید شماره مدل SM-F127G خواهد داشت و بر اساس قراردادهای نامگذاری سامسونگ، این بدان معنی است که به عنوان Galaxy F12 یا F12s ارایه می شود.

سامسونگ

همچنین با این نام، این باید یک گوشی در سطح ابتدایی باشد. آنچه که باید برای آن منتظر بمانید این است که آیا سامسونگ بار دیگر تصمیم به تغییر نام یک دستگاه سری M موجود برای ارایه با نام سری F می گیرد یا خیر. اگر چنین است، شاید M21 در رده بعدی قرار دارد؟

متأسفانه در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد Galaxy F12 / F12s نداریم، فقط این را می دانیم که این گوشی در ارایه است و شماره مدل آن چیست. ما البته شما را در جریان خواهیم گذاشت. اکنون که گزارش ها آغاز شده است، انتظار می رود که به زودی درباره این دستگاه اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

منتظر یک گوشی اقتصادی دیگر از سامسونگ هستید؟

نوشته گلکسی F12 یا F12s سامسونگ در دست تولید است اولین بار در ترنجی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code