نتایج قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو آبان ۹۹

چهار روز پیش درباره فروش فوق العاده ایران خودرو یکشنبه ۱۱ آبان ۹۹ برای شما در ترنجی نوشتیم. امروز قرعه کشی ششمین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو با حضور نمایندگان نهادهای ناظر در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت انجام شد. نتایج قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو آبان ۹۹ هم اکنون در وب سایت ایران خودرو در دسترس است.

نتایج قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو آبان ۹۹

نتایج قرعه کشی در اسرع وقت و پس از تایید نهادهای ناظر، در سایت فروش ایران خودرو قرار خواهد گرفت. همچنین نتایج از طریق ارسال پیامک برای ۹ هزار پذیرفته شده اعلام خواهد شد.

منتخبان تا پنج روز مهلت دارند تا نسبت به واریز وجه کامل سه محصول ۲۰۶ تیپ دو، پارس بنزینی و سمند ال.ایکس عرضه شده در این طرح،‌ طبق بخش نامه اقدام کنند.

گفتنی است،۵۰ درصد از تعداد منتخبان نیز به عنوان فهرست ذخیره درنظر گرفته شده و در صورت عدم واریز وجه توسط هر یک از متقاضیان اصلی،‌ از نفرات این فهرست جایگزین خواهند شد.

آموزش دیدن نتیجه قرعه کشی ایران خودرو در سایت شرکت

امروز چهارشنبه ۱۴ آبان با حضور نمایندگان نهادهای ناظر در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار شد. در مجموع ۳,۶۴۸,۲۴۳ نفر در این مرحله از قرعه کشی ثبت نام کرده اند که ۹۰۰۰ ظرفیت و ۴۵۰۰ رزرو در نظر گرفته شده است.

پژو ۲۰۶ تیپ دو

تعداد ثبت نام: ۱,۱۳۰,۶۸۲ نفر
ظرفیت: ۱۰۰۰ دستگاه
رزرو: ۵۰۰ نفر

سمند ال ایکس

تعداد ثبت نام: ۸۷۴,۶۲۶ نفر
ظرفیت: ۲۰۰۰ دستگاه
رزرو: ۱۰۰۰ نفر

پارس سال

تعداد ثبت نام: ۱,۶۴۲,۹۳۵ نفر
ظرفیت: ۶۰۰۰ دستگاه
رزرو: ۳۰۰۰ نفر

شما در این فروش فوق العاده ایران خودرو موفق به خرید خودرو شدید؟

نوشته نتایج قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو آبان ۹۹ اولین بار در ترنجی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code