آیفون SE جدید تا نیمه دوم سال ۲۰۲۱ ارایه نخواهند شد

گزارش جدیدی از تحلیلگر مینگ چی کو بار دیگر تأکید کرده است که حداقل تا نیمه دوم سال ۲۰۲۱ ممکن است آیفون SE جدیدی معرفی نشود. این مشخصا می تواند راهبرد اپل باشد برای فروش بهتر آیفون ۱۲ باشد.

آیفون SE جدید

Ming-Chi Kuo در یادداشتی که توسط iMore مشاهده شد، احتمال ارایه آیفون SE جدید را در اوایل سال آینده کاهش داد. گزارش های مختلفی وجود دارد مبنی بر اینکه اپل قصد دارد آیفون SE جدیدی را به بازار عرضه کند، شاید به عنوان جانشین مدل 2020 یا نسخه بزرگتر با پسوند “Plus” که جای آن را در کنار دستگاه فعلی در صف اپل جای دهد.

در خلاصه ای از دارایی تامین کننده اپل یعنی شرکت Yujingguang (همچنین به عنوان Genius Electronic Optical شناخته می شود)، کو اظهار داشت که بازار نسبت به مسیر رشد شرکت “بیش از حد خوش بینانه” است. به طور خاص، کو می گوید در حالی که GSEO در نیمه اول سال آینده برای تقویت شتاب حمل و نقل خود روی یک آیفون SE جدید فعالیت می کند ، با تکرار گزارش های اوایل سال جاری ، نباید انتظار دستگاه جدیدی را در این بازه زمانی داشته باشیم.

آیفون SE 2020

کوو همچنین خاطرنشان می کند که اپل طبق شایعات قبلی قصد دارد آیفون ۱۳ جدید خود را مطابق با چرخه عرضه سالانه عادی خود در نیمه دوم سال آینده به بازار عرضه کند. به طور خاص، کو می گوید GSEO ممکن است در سفارش اجزای دوربین به رقبا ضرر کند، این نشانه دیگری است که ممکن است شرکت در سال آینده رشد نکند.

کوو قبلاً گفته بود که آیفون SE Plus جدیدی در حال کار است اما از اوایل آوریل پیشنهاد کرد که این دستگاه حداقل تا نیمه دوم سال آینده به تأخیر بیفتد. هفته گذشته، Kuo گزارش داد که آیفون 13 و 13 پرو شاهد بهبود دوربین خود هستند و گزارش های قبلی در مورد دستگاه پرچمدار سال آینده را انعکاس می دهد.

نظر شما چیست؟ مننظر آیفون SE جدید هستید؟

نوشته آیفون SE جدید تا نیمه دوم سال ۲۰۲۱ ارایه نخواهند شد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code