ظرفیت فروش فوق العاده ایران خودرو ۲۰ آبان ۹۹ اعلام شد

درباره فروش فوق العاده ایران خودرو ۲۰ آبان ۹۹ برای شما نوشتیم. از عجایب دیگر بازار خودرو کشورمان این است که خودرو ساز ابتدا ثبت نام را انجام می دهد و سپس ظرفیت هر خودرو را اعلام می کند! امروز ظرفیت فروش فوق العاده ۲۰ آبان ۹۹ ایران خودرو اعلام شده است و نتایج قرعه کشی تا عصر امروز روی سایت ایران خودرو قرار می گیرد.

ظرفیت فروش فوق العاده ایران خودرو ۲۰ آبان ۹۹

مراسم قرعه‌کشی هفتمین مرحله فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو، ساعت ۱۰ صبح امروز شنبه ۲۴ آبان ماه ۹۹ با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار شد.

با پایان یافتن مهلت ثبت نام، قرعه کشی این طرح برای تعیین مشتریان نهایی پنج محصول پژو ۴۰۵ اس.ال.ایکس، پژو ۲۰۶ تیپ دو، سورن پلاس، پژو ۲۰۷ دستی با سقف شیشه‌ای و راناپلاس برگزار شد.

پذیرفته شدگان تا پنج روز فرصت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه خودرو مطابق با بخشنامه فروش این طرح اقدام کنند. در صورت واریز نشدن مبلغ، نفرات فهرست ذخیره جایگزین خواهند شد.

اسامی برندگان این طرح تا عصر امروز اعلام خواهد شد.

ظرفیت فروش فوق العاده ایران خودرو ۲۰ آبان ۹۹

همانطور که در جدول بالا می بینید، در حال حاضر بیشترین شانس برنده شدن برای متقاضیان رانا پلاس بوده و کمترین ان برای متقاضیان پژو ۲۰۶ تیپ ۲ است.

شما در این طرح فروش فوق العاده ایران خوردو شرکت کرده بودید؟ برای چه خودرویی؟

نوشته ظرفیت فروش فوق العاده ایران خودرو ۲۰ آبان ۹۹ اعلام شد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code