شاید نمایشگر اکسپریا ۱ مارک ۳ کامپکت با نمایشگر ۵.۵ اینچی ارایه شود

سونی همیشه و از روزهای دور علاقه به تولید نمونه کامپکت موبایل های خود داشت. همواره هم این دستگاه ها جذاب بودند. مثلا این شرکت اوایل سال ۲۰۱۴ اکسپریا زد ۱ کامپکت را تولید کرد و در همان زمان اکسپریا زد اولترا را هم در بازار داشت. الان که به آن زمان فکر می کنم می بینم سامورایی ها تنوع اندازه خوبی در موبایل هایشان داشتند. به هر حال، حالا و پس از ارایه آخرین تلاش این شرکت در این رده یعنی اکسپریا ایکس زد ۲ کامپکت، این وضعیت تغییر کرد و حالا سونی دوباره می خواهد یک موبایل جمع و جور با سومین اکسپریا ۱ ارایه کند. گفته می شود که شاید نمایشگر اکسپریا ۱ مارک ۳ کامپکت با نمایشگر ۵.۵ اینچی ارایه شود. هنوز مشخص نیست که Xperia 1 III Compact مثل اجدادش پرچمدار است یا نه اما به نظر می رسد که این بار یک میان رده را شاهد باشیم.

اکسپریا ۱ مارک ۳ کامپکت

طرفداران سونی خواستار این هستند که این برند تلفن های “کامپکت” یا کوچکتر تولید کند و شواهد نشان می دهد که این کار با Xperia 1 III انجام می شود.

طبق گفته سایت ژاپنی Android Next، سونی در حال کار بر روی گوشی جدیدی با صفحه نمایش ۵.۵ اینچی است که در نیمه اول سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه خواهد شد. سایت همچنان ادامه می دهد که این گوشی از چیپست Snapdragon 775 (یک پردازنده میان رده معرفی نشده) برخوردار است. در واقع می تواند یک نسخه جمع و جور از تلفن موجود شرکت باشد. اگرچه سایت در این مورد نامشخص است.

این شایعه یکی از موارد قبلی را تایید می کند که نشان می دهد Xperia 1 III می تواند در کنار یک عضو کامپکت و پریمیوم با پسوندهای احتمالی “Lite” و “Plus” یا هر نام دیگری وجود داشته باشد.

ما انتظار داریم سونی Xperia 1 III در حدود بهمن ۹۹ به بازار عرضه شود، بنابراین زمان بندی آن به زودی انجام می شود، اگرچه زمان ارائه گوشی جمع و جور بسیار گسترده به نظر می رسد، بنابراین ممکن است بعداً ارائه شود.

اکسپریا

ما کمی اطلاعات دیگر هم داریم. اولا، به نظر می رسد که این چیپست (که هنوز معرفی نشده است) بر اساس نامش از سری ۷۰۰ بوده میان رده باشد. در حالی که اکثر پرچمداران سونی از پردازنده های برتر استفاده کرده اند. اگر این نشت صحیح باشد، شاید این تلفن کامپکت می تواند نسبت به دیگر دستگاه های خانواده، یک دستگاه میان رده را نشان دهد.

دوم اینکه، منبع مطلب کاملا مطمئن به نظر نمی رسد که آیا این سونی Xperia 1 III Compact است یا احتمالاً نسخه کوچکتر یک پرچمدار سال ۲۰۲۰ مانند Xperia 1 II یا Xperia 5 II است. اگر مورد دوم باشد، هنوز خبر بزرگی است اما نشانه ای از تعهد سونی به گوشی های جمع و جور جدید نیست. این یعنی که که این شرکت نسخه کوچکتر از جدیدترین پرچمدار خود را همزمان با آن و منجسم ارائه نمی کند. به هر حال این ها همه حدس و گمان است.

نظر شما چیست؟ شما موبایل های کامپکت سونی را دوست دارید؟ یک کامپکت ۵.۵ اینچی پاسخ خوبی به آیفون ۱۲ مینی خواهد بود!

نوشته شاید نمایشگر اکسپریا ۱ مارک ۳ کامپکت با نمایشگر ۵.۵ اینچی ارایه شود اولین بار در ترنجی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code