گلکسی زد فلیپ ۲ همراه با گلکسی S21 رونمایی نمی شود

معرفی پرچمداران جدید Galaxy S تا دی ماه جلو کشیده شد. در حالی که سال گذشته شاهد ارایه گلکسی زد فلیپ همراه با گلکسی اس ۲۰ بودیم. شاید فکر کتیم که امسال هم همین اتفاق رخ می دهد و گلکسی Z Flip 2 با گلکسی اس ۲۱ رونمایی خواهد شد. امروز اما گزارشی از کره جنوبی به ما می گوید که گلکسی زد فلیپ ۲ همراه با گلکسی S21 رونمایی نمی شود.

گزارشی از The Elec نشان می دهد که Galaxy Z Flip جدید به رویداد معرفی گلکسی S21 در صحنه نخواهد پیوست. در واقع، این دستگاه شاید بهار ۱۴۰۰ معرفی شود.

زمستان ۹۸ بود که گلکسی S20 و Z Flip در یک رویداد Unpacked رونمایی شدند. بنابراین، این تصور وجود داشت که این برنامه برای سال آینده یکسان است، اما به نظر می رسد سامسونگ در مورد رویداد جدیدش تصمیم گرفته است.

یک دلیل ممکن است گسترش بازه زمانی آن باشد تا از تاثیر روی فروش یکدیگر جلوگیری کند. خصوصاً اینکه سال آینده با دریافت پشتیبانی S Pen از S21 Ultra هیچ پرچمدار Noteی هم وجود نخواهد داشت. در واقع، این Galaxy Z Fold 3 است که به عنوان تلفن برتر سامسونگ معرفی می شود. اما این نیمه دوم سال 2021 است.

زمستان امسال با سه گانه Galaxy S21 آغاز می شود. گزارش شده است که سامسونگ سفارش داده تا یک سری اولیه 6 میلیون واحدی در روز عرضه داشته باشد. این تقریبا همانند سالهای گذشته است زیرا سامسونگ انتظار دارد تلفن های تاشو سال آینده رشد کنند.

این شرکت خط تولید تاشو خود را تا حدود پنج مدل گسترش خواهد داد، اما در مورد هیچ یک از این موارد غیر از Z Fold 3 چیز زیادی نشنیده ایم. ما به سختی چیزی در مورد Z Flip 2 شنیده ایم که اعتبار بیشتری به این گزارشات مربوط به تاخیر در عرضه می دهد.

به هر حال، این فقط Z Flip نبود که در رویداد Unpacked زمستان ۹۸ حضور داشت، سامسونگ همچنین Galaxy Buds Plus را معرفی کرد. جانشینان آنها که احتمالا Galaxy Buds Beyond نامیده می شوند، باید طبق برنامه به عنوان بخشی از رویداد S21 در دی ماه امسال رونمایی شوند. آنها مقاومت بسیار خوبی در برابر آب خواهند داشت اما فعلاً خبری در مورد لغو نویز فعال نیست.

نظر شما چیست؟ منتظر گلکسی زد فلیپ ۲ هستید یا گلکسی S21؟ دلیل پاسخ شما چیست؟

نوشته گلکسی زد فلیپ ۲ همراه با گلکسی S21 رونمایی نمی شود اولین بار در ترنجی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code