یک مجموعه لپتاپ نوکیا در راه است

در گذشته، نوکیا مدل تجاری کاملا متنوعی داشت که حتی برخی اوقات کامپیوترهای شخصی و لپ تاپ و همچنین یک مینی لپ تاپ تولید کرده است. MikroMikko یک سری اختصاصی از رایانه ها بود که در دهه ۱۹۸۰ توسط بخش کامپیوتر نوکیا تولید شد و تا سال ۱۹۹۱ فروخته می شد. امروز اما خبر می رسد که یک مجموعه لپتاپ نوکیا در راه است.

لپتاپ نوکیا

نوکیا MikroMikko

در سال ۲۰۰۹ این شرکت همچنین نوکیا بوکلت 3G (تصویر اصلی مطلب در سه رنگ آبی، سفید و مشکی) یک مینی لپ تاپ یا نت بوک را معرفی کرد که از مایکروسافت Windows 7 به عنوان سیستم عامل استفاده می کند، از 3G از طریق سیم کارت، سرویس Ovi Maps نوکیا پشتیبانی می کرد و این شرکت ادعا می کرد که باتری تا ۱۲ سال ساعت دوام خواهد آورد. پس از آن، دیگر چنین محصولی از نوکیا مشاهده نکردیم.

اکنون، به نظر می رسد که ما دوباره می توانیم برند نوکیا را روی یک لپ تاپ ببینیم. البته این خبر توسط یک مجوز برند نوکیا برای سری جدید لپ تاپ ها این شرکت که در تاریخ 27 نوامبر دریافت شد، تایید می شود. گفته می شود که این لپتاپ ها در هند معرفی می شود. طبق گواهینامه BIS (دفتر استاندارد هند)، لپ تاپ ها توسط Tongfang Limited در چین تولید می شوند.

در این گواهینامه، ۹ مدل مختلف لپ تاپ نوکیا با شماره مدل های NKi510UL82S ، NKi510UL85S ، NKi510UL165S ، NKi510UL810S ، NKi510UL1610S ، NKi310UL41S ، NKi310UL42S ، NKi310UL82S و NKi310ULULS ذکر شده است.

این از نظر من یک حدس ساده است، اما طبق شماره مدل، دو حرف اول (NK) احتمالاً به معنای نوکیا است، کارکترهای بعدی (i5 یا i3) احتمالاً پردازنده را توصیف می کنند و عدد “10” احتمالاً به معنی مایکروسافت ویندوز است ۱۰ به عنوان سیستم عامل. بنابراین اگر طبق شماره مدل پیش برویم، ممکن است پنج لپ تاپ نوکیا با پردازنده Intel Core i5 مشاهده کنیم، در حالی که چهار لپ تاپ دیگر نوکیا با پردازنده Intel Core i3.

نظر شما چیست؟ منتظر لپتاپ های نوکیا هستید؟

نوشته یک مجموعه لپتاپ نوکیا در راه است اولین بار در ترنجی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code