سامسونگ تولید گلکسی سری اس 20 را متوقف کرد

برخی از تولیدکنندگان گوشی های موبایل مانند اپل، معرفی و عرضه یک مدل جدید به این معنی نیست که مدل قبلی دیگر برای فروش در دسترس نخواهد بود. نه، شما همچنان می توانید مدل قدیمی و حتی چند مدل قدیمی تر را با قیمتی ارزان تر نیز خریداری کنید. شما فکر می کنید این همان کاری است که سامسونگ پس از عرضه سری گلکسی اس 21 انجام می دهد؟

متاسفانه باید به شما بگوییم، دیگر نمی توانید هیچ مدل از سری گلکسی اس 20 را از وب سایت رسمی سامسونگ خریداری کنید.

سیاست تولید مدل های قدیمی :

وقتی فروش دستگاهی موفقیت آمیز باشد، شرکت تولید کننده تمایل دارد که برای مدت طولانی آن مدل در بازار نگه داشته شود تا زمانی که میزان فروش به طور چشمگیری کاهش یابد. زمانی که کاربران مدل جدید را بپذیرند و دیگر به دنبال مدل قدیمی تر نباشند، شرکت نیز تولید آن را متوقف می کند.

اپل به خاطر نگه داشتن گوشی های هوشمند قدیمی برای مدت طولانی در بازار مشهور است. در واقع ، این برند تمایل به کاهش قیمت مدل های قدیمی دارد. بنابراین اگر کاربران پول کافی برای خرید آخرین مدل عرضه شده را نداشته باشند ، کاربران همچنان می توانند سایر گزینه ها و مدل های قدیمی تر را انتخاب کنند. سامسونگ هرگز به دلیل قطع سریع مدل های قدیمی شناخته نشده بود، اما این اتفاق امسال رخ می دهد.

گلکسی اس ۲۰ فن ادیشن

توقف فروش گلکسی اس 20 :

چند روز پیش، سامسونگ آخرین مدل های گوشی های پرچمدار خود را در قالب گلکسی اس 21، گلکسی اس 21 پلاس و گلکسی اس 21 اولترا معرفی کرد.

اگر هم اکنون سری به وب سایت رسمی سامسونگ بزنید، تنها گوشی گلکسی اس 20 که می توانید خریداری کنید نسخه فن ادیشن و یا همان گلکسی اس 20 اف ای است که با توجه به اینکه کمی بیش از سه ماه پیش عرضه شد جای تعجب ندارد که هنوز در دسترس باشد.

سامسونگ گلکسی اس 20

سامسونگ گلکسی اس 20

با این حال ، سری اصلی گلکسی اس 20 که شامل مدل استاندارد ، گلکسی اس 20 پلاس و گلکسی اس 20 اولترا است، همه در لیست موجود نیستند. ما سایت هند را نیز بررسی کردیم و آنجا هم موجودی ندارد و امکان خرید این مدل ها وجود ندارد. این گوشی ها در انگلیس و چین نیز در دسترس نیستند.

این سیاست سامسونگ مطمئنا کسانی را که فکر می کردند می توانند گوشی های پرچمدار سال گذشته را با قیمت مقرون به صرفه تری تهیه کنند، ناامید خواهد کرد و باید به دنبال خرید مدل جدید گلکسی اس 21 با قیمت بیشتری باشند.

فروش سری گلکسی اس 20 فقط در فروشگاه های دیگر و به صورت محدود :

سری گلکسی اس 20 فقط در فروشگاه های طرف سوم قابل دسترسی است که این قطعا برخی از کاربران را ناامید خواهد کرد. به هر حال ، برخی از کاربران انتظار داشتند که پرچمدار سال گذشته به یک قیمت جدید برسد. با داشتن قیمت مقرون به صرفه جدید و مشخصات به روز ، مطمئناً دستگاه ها حتی در سال 2021 نیز ارزش خرید داشتند. با این حال ، هیچ راهی برای کاربرانی که می خواهند بدون پرداخت گران قیمت سری اس 21 به سری گلکسی اس ورود پیدا کنند، وجود ندارد. البته ممکن است دستگاه ها همچنان در خرده فروشان کوچک در دسترس باشند. با این حال، احتمال فروش این دستگاه ها در این فروشگاه ها نیز بسیار کوتاه خواهد بود.

گلکسی اس ۲۰ اف ای

گلکسی اس ۲۰ اف ای

پشتیبانی نرم افزاری از سری گلکسی اس 20 :

با وجود پایان فروش سری اس 20، این گوشی ها برای مدت طولانی همچنان از پشتیبانی نرم افزاری برخوردار می شوند. اگر یک دستگاه گلکسی اس 20 دارید، نگران نباشید. سامسونگ قول حداقل سه به روزرسانی مهم اندروید را برای این سری داده است. شایعات حاکی از آن است که فروش سری گلکسی اس 20 هرگز انتظارات این شرکت را برآورده نکرده است. بنابراین ، طبیعی است که ببینید شرکت کره ای خواهان توجه و تمرکز بیشتر بر روی سری جدید گلکسی اس 21 باشد.

نوشته سامسونگ تولید گلکسی سری اس 20 را متوقف کرد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code