همیشه کل هدف فناوری بهتر کردن زندگی ما بوده است. از اختراع چرخ گرفته تا اختراع خودروی زیرپای شما . ولی همیشه این فناوری­های کاملا به نفع انسان کار نکرده و در بسیاری از مواقع علیه ما هم عمل می­کنند. اگر نگاهی به میزان آلودگی هوای شهرهای بزرگ ایران بکنید کاملا متوجه این مسئله می­شوید. با این حال بسیاری از شرکت­ها به سمتی رفته­اند که با فناوری­های جدیدتر اثرات منفی دیگر فناوری­ها را خنثی کنند. امری که باعث شده تا بعضی شرکت­ها با وسایلی صرفا نمایشی وارد بازار شده و سعی در جلب اعتماد مشتریان کنند. بعضی دیگر هم کاملا روی کاربردی بودن محصول تمرکز کرده و سعی کرده­اند محصولی کاملا مطابق با نیازهای مشتریان امروزی به بازار عرضه کنند. در این میان شرکت ال­جی توانسته علاوه بر بالاتر بردن کارایی محصولات خود و حفظ ظاهر مدرن، کاملا آنها را بر اساس نیاز مشتریان طراحی کند.

به عنوان مثال یکی از جدیدترین و خلاقانه‌ترین محصولات تصفیه هوا که کاملا دغدغه مشتریان را برطرف می­کند، دستگاه تصفیه هوای Puricare شرکت ال‌جی است. تصفیه هوای Puricare™ ال‌جی با طراحی مدور منحصربه‌فرد و رنگ خاصش به قدری زیبا ساخته شده است که ممکن است با دکور محیط اشتباه گرفته شود. این محصول زیبا با نوآوری هنرمندانه‌ای که در دل خود دارد از طراحی پیشرفته، فیلتراسیون قدرتمند و قابلیت افزایش رطوبت محیط بهره می‌برد تا نفس کشیدن را برای شما بسیار راحت کند. دستگاه تصفیه هوای Puricare™ ال‌جی از یک سنسور تشخیص گرد و غبار با پشتیبانی از سیستم تشخیص صدا و فناوری DeepThinQ بهره می‌برد که می‌تواند تجربه هوای تمیز داخل خانه را لذت‌بخش‌تر و راحت‌تر کند.

حتی وقتی دستگاه تصفیه هوای Puricare™ ال‌جی خاموش است، فرآیند تصفیه‌ هوا انجام می‌شود و فقط وقتی این دستگاه روشن می‌شود که نیاز به استفاده از فیلترها باشد. طراحی خاص استوانه‌ای Puricare™ باعث شده است تا پیشرفته‌ترین تصفیه هوای ال‌جی قادر به چرخش 360 درجه باشد. تصفیه هوای Puricare™ ال‌جی با دارا بودن قابلیت تمیزکنندگی قدرتمندش می‌تواند با قدرت پرتاب بالا اتاق‌های بزرگ را نیز پوشش داده و جریان هوای ملایمی در خانه ایجاد کند. امری که باعث می‌شود این محصول بهترین گزینه برای خانواده‌هایی با فرزند باشد.

دستگاه تصفیه هوای Puricare™ ال‌جی نه تنها به راحتی قابل استفاده است، بلکه با دارا بودن سیستم نوری هوشمند به شما این امکان را می‌دهد تا با یک نگاه متوجه وضعیت هوای خانه شوید و تمیز کردن هوای خانه برای شما مثل آب خوردن شود.

لوازم‌خانگی هوشمند ال‌جی با پیش‌بینی نیاز کاربران برای تجربه محیط زندگی راحت‌تر، در این صنعت پیشرو هستند. با توجه به تحقیقات انجام شده در مورد تاثیرگذاری گرد و غبار داخل خانه روی کیفیت زندگی در ایران، دستگاه تصفیه هوای Puricare™ ال‌جی را یکی از بهترین گزینه‌ها برای این شرایط محسوب می‌شود. چرا که این دستگاه دارای سنسور حساس نظارت روی کیفیت هوا بوده و به صورت خودکار زمانی که میزان گرد و غبار به بیش از حد برسد، آن را از هوا پاک می‌کند.