کولر مستر به تازگی یک کیس جدید با نام Cooler Master MasterCase SL600M را معرفی کرده است که محصولی میانی برای بازی و کاربردهای دیگر است. حفظ این خط کاری با طراحی ساده آن گره خورده و اگر به دنبال یک کیس کارآمد با ظاهری متین هستید، MasterCase SL600M گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. این کیس در 2 رنگ نقره ای و مشکی تولید شده و پنل کناری آن از متریال های شفاف تولید شده است.

این محصول برای مادربردهای Mini-ITX, Micro-ATX, ATX مناسب بوده و از 7 اسلات توسعه برخوردار است. بدانید که در حین خرید MasterCase SL600M باید با درایو های 5.25 خداحافظی کنید اما امکان نصب تا 4 سالید 2.5 و 4 اسلات ترکیبی HDD برای شما فراهم شده است. کولرمستر امکان نصب کارت گرافیک و چرخش 90 درجه ای آن را فراهم ساخته پس می توانید از آداپتورهای PCI-E در این محصول استفاده نمائید. یکی از ویژگی های این کیس، رابط USB 3.1 Type C در پنل جلویی است.

در قسمت بالای کیس 2 عدد فن 20 سانتی متری نصب شده و از این رو شاهد تهویه بسیار بالا در آن هستیم. کارت گرافیک هایی به طول 38 سانتی متر، پاورهایی به طول 20 سانتی متر و کولرهای بادی به ارتفاع 191 میلی متر، در MasterCase SL600M قابل نصب هستند. محصول جدید کولرمستر می تواند رادیاتورهای 120 میلی متری الی 360 میلی متری را در بخش های جلو و بالای خود جای دهد. فروش MasterCase SL600M با قیمت 200 دلار آغاز شده است.