حذف پخش CD خور پژو ۲۰۶ تیپ ۲ توسط ایران خودرو

کاهش آپشن پژو ۲۰۶ موضوع جدید نیست. دو ماه پیش بود که در ترنجی خواندیم به تازگی متوجه شدیم که پژو ۲۰۶ مدل ۹۸ دیگر فاقد پخش مولتی مدیا و حتی سنسورهای عقب است که بر روی سپر نصب می شد. ایران خودرو با حذف این دو آپشن، بار دیگر قابلیت های پژو را کاهش داده است. ظاهرا این دو آپشن تا مدل های 97 بر روی آنها نصب بوده اما حالا باید پژو ۲۰۶ خود را بدون این دو قابلیت خریداری کنید! امروز اما شاهد حذف پخش CD خور پژو ۲۰۶ تیپ ۲ توسط ایران خودرو هستیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

حذف پخش CD خور پژو ۲۰۶ تیپ ۲

ایران خودرو در ادامه حذف امکانات رفاهی و ایمنی از محصولات خود، پخش CD خور را از پژو ۲۰۶ تیپ ۲ را حذف کرد. احتمالا این شرکت خودروسازی با هدف کاهش هزینه تولید به حذف چنین امکاناتی روی آورده است.

گروه صنعتی ایران خودرو که به عنوان بزرگ‌ترین شرکت خودروسازی داخلی محسوب می‌شود، با مشکلات متعددی چون تامین قطعات مورد نیاز برای محصولات خود مواجه شده و در همین راستا چندین آپشن را از محصولات خود حذف کرده است. برای مثال ایران خودرو اخیرا دو آپشن سانروف و رینگ آلومینیومی را از خودرو دنا پلاس برداشت و چندین خودرو دیگر را نیز بدون رینگ آلومینیومی به بازار عرضه کرد.

در ادامه اقدامات ایران خودرو در راستای حذف قابلیت‌های رفاهی و ایمنی، این بار شاهد حذف آپشن ضبط CD خور از ۲۰۶ تیپ ۲ هستیم. برخی از کارشناسان بر این باورند که خودروسازان داخلی برای کاهش هزینه تولید به حذف امکانات رفاهی و حتی جایگزین کردن آنها با قطعات بی‌کیفیت روی آورده است. البته نمی‌توان مشکلات کمبود مواد اولیه و مشکلات مربوط به تحریم صنعت خودرو کشور را نادیده گرفت.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید کاهش هزینه یک پخش سی‌دی‌خور ساده پژو ۲۰۶ چقدر به ایران خودرو کمک مالی می کند؟!

نوشته حذف پخش CD خور پژو ۲۰۶ تیپ ۲ توسط ایران خودرو اولین بار در ترنجی پدیدار شد.