از روز گذشته شاهد اختلال گسترده در بزرگترین سایت های دانلود فیلم و سریال در ایران هستیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا ببینیم علت بسته شدن یا از کارافتادن سایت های دانلود فیلم در مهر ۹۸ چیست؟

بسته شدن یا از کار افتادن سایت های دانلود فیلم

بسته شدن یا از کار افتادن سایت های دانلود فیلم

پس از اتفاقاتی که دو سال گذشته برای تاینی موویز، یک سایت مشهور دانلود فیلم رخ داد و منجر به تعطیلی پر سر و صدای آن شد، حالا خبر رسیده که بسیاری از سایت های دانلود غیر مجاز فیلم در ایران بطور همزمان از کار افتاده اند.

هنوز هیچ اطلاعیه رسمی در خصوص از دسترس خارج شدن همزمان محتوای آنها منتشر نشده اما یکی از مدیران این وب سایت هاه در فضای مجازی با انتشار متنی بلند اعلام کرده که این اتفاق پس از شکایت یکی از شرکت های VOD در ایران رخ داده است.

این موضوع واکنش های بسیاری را در فضازی مجازی به همراه داشته و باید در روزهای آتی منتظر انتشار خبرهای تکمیلی و موضع رسمی مدیران فضای مجازی در این خصوص بود.

سرویس های VOD

سرویس های VOD

این روزها شاهد این هستیم که دور جدید و شدید، محدودیت سایت‌های دانلود از دیروز رخ داده است. هنوز هیچ خبر رسمی در مورد این قضیه منتشر نشده است. کاربرانی که وارد سایت‌های دانلود می‌شوند، شاهد صفحات اغلب به‌روز نشده سایت‌ها می‌شوند و وقتی می‌خواهند چیزی دانلود کنند، متوجه می‌شوند که لینک‌های دانلود کار نمی‌کنند.

لینک‌های دانلود کار نمی‌کنند

اینترنت

اینترنت

در واقع گفته می شود که با حکم مقام قضایی کلیه سرورهای داخلی که با سایت‌های دانلود همکاری می‌کردند، فعلا موقتا از خدمات‌رسانی به سایت‌های دانلود عذر خواسته‌اند.

در هر حال همچنان صورت مسئله اصلی پابرجاست. اینکه با مخاطب‌های میلیونی که دوست دارند آثار روز دنیا را ببینند چه باید کرد؟ آنها نیازشان را بیش و کم به هر ترتیب برمی‌آورند.

شما به این مشکل دانلود از سایت های فیلم برخورده اید؟ ترجیح می دهید فیلم را دانلود کنید یا آنلاین ببینید؟

نوشته علت بسته شدن یا از کارافتادن سایت های دانلود فیلم در مهر ۹۸ چیست؟ اولین بار در ترنجی پدیدار شد.