سه هفته پیش بود که نمایشگر گلکسی اس ۱۱ با نسبت تصویر ۲۰:۹ ارایه خواهد شد. به نظر می رسد که خانواده گلکسی اس ۱۱ قرار است نمایشگری حتی بزرگتر از نمایشگر خانواده گلکسی اس ۱۰ داشته باشد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره افزایش ابعاد نمایشگر خانواده گلکسی اس ۱۱ نسبت به گلکسی اس ۱۰ صحبت کنیم.

نمایشگر گلکسی اس ۱۱

نمایشگر گلکسی اس ۱۱

انتظار می رود سامسونگ اواخر بهمن ۹۸ از گوشی های سری گلکسی اس ۱۱ رونمایی کند. بر اساس شایعات، احتمالا این محصولات پیش از کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۰ بارسلونا در معرض دید عموم قرار می گیرند. در روزهای اخیر شاهد افشاگری های زیادی در رابطه با مشخصات گوشی گلکسی اس ۱۱ بودیم، البته هنوز از قیمت گوشی سامسونگ گلکسی S11 و قیمت گوشی سامسونگ گلکسی S11 پلاس بی اطلاع هستیم.

پس از افشاگری های متعدد از سوی افراد مختلف مانند Ice Universe، این بار ایوان بلس برخی از مشخصات گوشی های سری گلکسی اس 11 سامسونگ را فاش کرده است. بر اساس اعلام بلس، این گوشی ها در ابعاد 6.4، 6.7 و 6.9 اینچی وارد بازار می شوند و تمامی آن از صفحه نمایش خمیده بهره می برند. با توجه به این موضوع، گلکسی S11e دارای نمایشگر مسطح نخواهد بود.

ایوان بلس ادعا کرده گوشی های مجهز به صفحه نمایش 6.4 و 6.7 اینچی در نسخه های LTE و 5G وارد بازار می شوند؛ با این حال مدل دارای نمایشگر 6.9 اینچی تنها در نمونه 5G به فروش می رسد. در صورتی که این اطلاعات حقیقت داشته باشند و سامسونگ برای گلکسی اس 11 پلاس از نمایشگر 6.9 اینچی استفاده کند، تغییر بزرگی در دنیای گوشی های هوشمند ایجاد خواهد کرد.

حضور صفحه نمایش 6.9 اینچی در یک گوشی هوشمند، آن را تبدیل به تبلت می کند، مخصوصا اگر این دستگاه از سری گلکسی S باشد. در نهایت ایوان بلس به معرفی گوشی های سری گلکسی اس 11 سامسونگ در ماه فوریه اشاره کرده است.

نظر شما چیست؟ منتظر خانواده گلکسی اس ۱۱ با این ابعاد نمایشگر هستید؟

نوشته افزایش ابعاد نمایشگر خانواده گلکسی اس ۱۱ نسبت به گلکسی اس ۱۰ اولین بار در ترنجی پدیدار شد.