یک ماه کمتر از یکسال پیش بود که در ترنجی دیدیم ویوو اپکس ۲۰۱۹ با پشتیبانی از 5G بدون دوربین سلفی، پورت و دکمه ای رسما معرفی شد. اگر منتظر نسل بعدی آن هستید در ادامه با ترنجی همراه باشید تا ویوو اپکس ۲۰۲۰ را با طرحی خاص ببینید.

ویوو اپکس ۲۰۲۰

ویوو اپکس ۲۰۲۰

انتظار می‌رود در نمایشگاه CES 2020 لاس وگاس، شاهد رونمایی از گوشی ویوو اپکس ۲۰۲۰ (Vivo APEX 2020) باشیم. در فاصله حدودا یک هفته‌ای تا آغاز این رویداد، تصاویری از دستگاه منتشر شده است.

گوشی‌های سری APEX به عنوان مدل‌هایی مفهومی با طراحی بدون حاشیه، نسبت بالای نمایشگر به بدنه، دوربین‌های قدرتمند و دوربین سلفی پاپ آپ شناخته می‌شوند. بر اساس تصاویر زیر، حداقل صفحه نمایش ویوو اپکس ۲۰۲۰ هم چنین ویژگی‌هایی خواهد داشت.

این گوشی هوشمند با نمایشگر آبشاری به تصویر کشیده شده است؛ مشابه آنچه که در ویوو نکس ۳ دیده بودیم. ظاهرا حسگر اثر انگشت درون صفحه‌ای هم دارد. نبود نشانی از دوربین سلفی، می‌تواند به معنای حفظ مکانیسم پاپ آپ در آن، مانند مدل‌های 2018 و 2019 ویوو اپکس باشد؛ یا شاید هم با یک دوربین زیر نمایشگر مواجه شویم.

ویوو نکس ۳ 5G با نسبت تصویر ۹۹.۶ درصد رسما معرفی شد

بدون وجود هیچ درگاه یا دکمه‌ای در دستگاه، شارژ باتری به صورت وایرلس و تنظیم صدا با دکمه‌های مجازی انجام خواهد شد. البته اصالت این تصاویر قابل تایید نیست؛ ولی اگر ویوو اپکس 2020 چنین گوشی هوشمندی باشد، می‌تواند نگاه‌های زیادی را به سمت خود جلب کند.

نظر شما چیست؟ منتظر ویوو اپکس ۲۰۲۰ هستید؟

نوشته ویوو اپکس ۲۰۲۰ را با طرحی خاص ببینید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.