جدیدترین گزارش ها می‌گویند تاریخ عرضه به بازار گلکسی فولد ۲ زودتر از گلکسی اس ۱۱ است اما همزمان معرفی می شوند. شایعات حاکی از آن است که گلکسی اس ۱۱ و گلکسی فولد ۲ مثل گلکسی اس ۱۰ و نسل اول گلکسی فولد در رویدادی مشترک معرفی می‌شوند. اما ظاهرا سامسونگ قصد دارد گوشی تاشوی خود را بلافاصله پس از رونمایی، حداقل در بازار کره جنوبی راهی بازار کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

تاریخ عرضه به بازار گلکسی فولد ۲

گلکسی فولد ۲

عرصه رقابت در بازار دستگاه‌های منعطف روزبه‌روز داغ‌تر می‌شود و به نظر می‌رسد دلیل این تصمیم‌گیری از سوی سامسونگ همین مسئله باشد. موتورولا چند هفته پیش از ریزر ۲۰۱۹ رونمایی کرد که احتمالا یکی از عوامل تاثیرگذار در تدوین استراتژی عرضه گلکسی فولد ۲ است. از آن‌جایی که عرضه ریزر ۲۰۱۹ به دلیل استقبال زیاد کاربران با تاخیر مواجه شده، شاید کره‌ای‌ها می‌خواهند از این فرصت استفاده کرده و زودتر محصول خود را در ویترین فروشگاه‌ها قرار دهند.

چند روز پیش تصاویر زنده‌ای از گلکسی فولد ۲ منتشر شد که فرم فاکتور صدفی آن را تایید کرد. همان طور که پیش‌بینی می‌شد، این دستگاه مشخصات پرچمدارها را ندارد و صرفا از دوربینی دوگانه استفاده می‌کند تا قیمتی در حدود ۱۰۰۰ دلار داشته باشد. گفتنی است ریزر ۲۰۱۹ با قیمت ۱۵۰۰ دلار معرفی شد.

به گلکسی فولد ۲ سلام کنید، نسل دوم گوشی تاشو سامسونگ

فراموش نکنید که این گزارش فعلا قابل تایید نیست و تا زمانی که اخبار بیشتری در تایید آن شنیده نشود، نمی‌توانیم مطمئن باشیم که گلکسی فولد ۲ زودتر از گلکسی اس ۱۱ به بازار بیاید. اکنون با توجه به این که گفته شده رویداد آنپکد سامسونگ یک هفته زودتر و احتمالا ۲۲ بهمن برگزار خواهد شد، فاصله زیادی تا پرچمداران جدید سامسونگ نداریم.

نظر شما چیست؟ منتظر گوشی تاشو جدید سامسونگ هستید؟

نوشته تاریخ عرضه به بازار گلکسی فولد ۲ زودتر از گلکسی اس ۱۱ است اما همزمان معرفی می شوند اولین بار در ترنجی پدیدار شد.