شایعات متعددی درباره پرچمدار نیمه اول سال ۲۰۲۰ هواوی منتشر شده است که جدیدترین آن ها را می توان عجیب‌ترین آن‌ها دانست. گفته می شود که گوشی هواوی پی ۴۰ (Huawei P40) دوربین سه گانه خواهد داشت. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

گوشی هواوی پی ۴۰

گوشی هواوی پی ۴۰

تصویر جدیدی که لو رفته ظاهرا به خط تولید گوشی هواوی پی ۴۰ اشاره می کند. این گوشی هوشمند به عنوان پرچمدار آینده هواوی وارد بازار می شود. این شرکت چینی قصد دارد از گوشی های سری پی ۴۰ شامل پی ۴۰ و پی ۴۰ پرو رونمایی کند.

بر اساس این تصویر، پرچمدار آینده هواوی از دوربین اصلی سه گانه بهره می برد. در این تصویر شاهد حضور سه حفره هستیم. هواوی برای این محصول خود سنسور پریسکوپی در نظر نمی گیرد، با توجه به این موضوع، گوشی هواوی P40 احتمالا به سنسورهای اولترا واید، تله فوتو و اصلی مجهز می شود. انتظار می رود سنسور پریسکوپی در نسخه پرو این گوشی هوشمند مورد استفاده قرار بگیرد.

انتظار می رود هواوی برای این محصول خود فلاش LED دوگانه در نظر بگیرد. در حالت کلی دوربین مورد استفاده در این گوشی هوشمند احتمالا مشابه با گوشی آنر V30 پرو باشد. با توجه به گوشی هواوی پی 30 نسل آینده آن کمتر از سه دوربین نخواهد داشت.

در هفته های گذشته شاهد انتشار رندرهایی از گوشی هواوی پی ۴۰ پرو بودیم. در حالی که شایعات اولیه به تامین انرژی آن توسط باتری گرافنی اشاره کرده بودند، هواوی چنین موضوعی را تکذیب کرد. قدرت این دستگاه توسط چیپست کایرین 990 5G تامین می شود.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید هواوی پی ۴۰ تعداد دوربین کمتری نسبت به هواوی میت ۳۰ داشته باشد؟

نوشته گوشی هواوی پی ۴۰ (Huawei P40) دوربین سه گانه خواهد داشت اولین بار در ترنجی پدیدار شد.