پیش از این شنیده بودیم که هر سه عضو خانواده گلکسی اس ۲۰ با دوربین سلفی ۱۰ مگاپیکسلی مانند گلکسی اس ۱۰ ارایه خواهند شد. می دانیم که دوربین اصلی گلکسی اس ۲۰ اولترا با دو دستگاه دیگر متفاوت بوده و ۱۰۸ مگاپیکسلی خواهد بود. حالا گفته می شود این موضوع درباره دوربین سلفی هم صادق است. طبق شنیده ها دوربین سلفی گلکسی اس ۲۰ اولترا احتمالا ۴۰ مگاپیکسلی خواهد بود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

دوربین سلفی گلکسی اس ۲۰ اولترا

گلکسی اس ۱۱ پلاس

یک شایعه جدید نشان می‌دهد دوربین سلفی گلکسی اس ۲۰ اولترا یک سنسور ۴۰ مگاپیکسلی خواهد داشت. در عین حال اعلام شده که گلکسی اس ۲۰ اولترا تنها مدل سری گلکسی اس ۲۰ خواهد بود که از چنین دوربین سلفی برخوردار خواهد بود.

پیش از این مشخص شده است که گلکسی اس ۲۰، گلکسی اس ۲۰ پلاس و گلکسی اس ۲۰ اولترا به ترتیب دارای صفحه نمایش 6.2 اینچی، 6.7 اینچی و 6.9 اینچی WQHD پلاس خواهند بود.

گلکسی اس ۲۰ اولین سری از سامسونگ خواهد بود که از نمایشگرهای ۱۲۰ هرتزی برخوردار خواهد بود و این موضوع پیش از این در ویدئوی کوتاهی که از کار کردن با گلکسی اس ۲۰ پلاس منتشر شده بود، مشخص شده است.

بنابر گزارش‌های منتشر شده سامسونگ قصد دارد سری گلکسی اس ۲۰ را با پردازنده ساخت خود یعنی اکسینوس ۹۹۰ در بیشتر بازارها به فروش برساند و از نسخه دارای پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵ صرفا در برخی بازارهای منتخب بهره خواهد برد.

اگرچه برخی گزارش‌ها حاکی است که این نسخه ممکن است این بار در بازارهای بیشتری به فروش برسد و در عین حال هر سه مدل از پشتیبانی شبکه 5G برخوردار خواهند بود.

شایعات امروز حاکی از آن است که Galaxy S20 Ultra از دوربین سلفی 40 مگاپیکسلی برخوردار خواهد بود در حالی که سایر مدل‌ها دارای سنسور 10 مگاپیکسلی در دوربین سلفی هستند.

در کنار استفاده از سنسور 40 مگاپیکسلی در دوربین سلفی گلکسی اس 20 اولترا گفته می‌شود گوشی Galaxy S20 Ultra همچنین تنها دستگاهی خواهد بود که دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی سامسونگ را به همراه یک دوربین 48 مگاپیکسلی تله‌فوتو و 12 مگاپیکسلی با دوربین اولترا واید دارد. این دستگاه قادر به زوم اپتیکال 10 برابر و بزرگنمایی دیجیتال تا 100 برابر خواهد بود.

همچنین ادعا شده است که گلکسی اس 20 و گلکسی اس 20 پلاس دارای یک دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی با سنسور 64 مگاپ‍یکسلی تله‌فوتو و یک دوربین اولترا واید 12 مگاپیکسلی خواهند بود.

گفته می شود که دوربین هر دو گوشی از زوم اپتیکال 3 برابر و زوم دیجیتال 30 برابر پشتیبانی می‌کنند. پیش از این گزارش شده بود که هر سه مدل قادر به فیلمبرداری 8K خواهند بود.

نظر شما چیست؟ یک دوربین سلفی ۴۰ مگاپیکسلی چقدر برای شما جذاب است؟

نوشته دوربین سلفی گلکسی اس ۲۰ اولترا احتمالا ۴۰ مگاپیکسلی خواهد بود اولین بار در ترنجی پدیدار شد.