آنر معمولا نسخه های مختلفی از یک محصول را ارایه می کند. امروز می شنویم که آنر ۹ سی (Honor 9C) به زودی معرفی خواهد شد. دلیل این صحبت، ارایه تاییدیه TENAA محصول است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

آنر ۹ سی

آنر ۹ سی

صدرو تاییدیه EEC برای گوشی آنر 9C از معرفی یک موبایل اقتصادی در آینده نزدیک خبر می‌دهد؛ محصولی که جانشین Honor 8C خواهد شد.

برند جانبی هواوی، خود را برای عرضه آنر ۹ ایکس پرو و آنر وی 30 در بازارهای جهانی آماده می‌کند؛ اما با ظاهر شدن نام گوشی آنر 9C در وب‌سایت EEC، باید معرفی رسمی آن را هم نزدیک بدانیم. به تازگی این دستگاه با شماره مدل ASK-L29، تاییدیه مربوطه را دریافت کرد.

اسناد منتشر شده، حاوی اطلاعاتی درباره مشخصات فنی آنر ۹ سی نیست و فقط موید نام محصول است. با وجود این، می‌توانیم انتظار ارتقای پردازنده را در گوشی جدید آنر داشته باشیم. علاوه بر تراشه قدرتمندتر، عمر باتری بیشتر و وجود دوربین‌های بهبود یافته نیز در Honor 9C قابل پیش‌بینی است.

هنوز آنر تاریخی را برای معرفی دستگاه اعلام نکرده؛ ولی شاید این اتفاق همزمان با عرضه جهانی مدل‌های V30 و 9X پرو در تاریخ ششم اسفند رخ دهد. در این صورت، قطعا طی روزهای آینده جزئیات بیشتری از آنر ۹ سی منتشر خواهد شد.

منتظر محصول میان رده جدید هواوی هستید؟

نوشته آنر ۹ سی (Honor 9C) به زودی معرفی خواهد شد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.