کراس‌اوورهای جک خودروهای جذاب در بازار جهانی و بازار ایران هستند و دلیل آن را طراحی و قیمت مناسب آن می توان دانست. امروز رندرهایی از Jac J4 منتشر شده که می تواند جذاب باشد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا ببینیم آیا این جک اس ۴ (Jac S4) خواهد بود؟

فیس لیفت جک اس ۴

جک اس ۴

به‌تازگی شرکت جک تصاویر کامپیوتری نه‌چندان واضح از محصولی جدید را منتشر کرده است که به‌احتمال زیاد به نسخه جدید کراس‌اوور S4 اختصاص دارد. قبلا مقامات شرکت از عرضه این محصول جدید از اواسط سال میلادی جاری خبر داده بودند.

فرآیند طراحی و توسعه این محصول در مرکز طراحی جک در ایتالیا انجام شده است. این تصاویر نشان می‌دهند نسخه جدید و فیس لیفت جک اس ۴ نیز مانند سایر مدل‌های جدید جک ازجمله A5 و S7 دارای زبان طراحی جدید و دارای المان‌هایی مانند جلوپنجره آبشاری با خطوط عمودی، چراغ‌های روشنایی در روز جدید و چراغ‌های اصلی جداگانه است.

در نمای عقب نسخه جدید جک اس ۴ شاهد چراغی کشیده و سراسری هستیم که مانند سایر محصولات یاد‌شده طراحی شده است. کمپانی جک تا امروز هیچ‌ اطلاعاتی درخصوص مشخصات فنی قوای محرکه آن اعلام نکرده است. اما انتظار می‌رود زیر کاپوت این کراس‌اوور سایزمتوسط نیز پیشرانه‌ای مشابه‌ نسخه فعلی S4 و سدان جدید A5 که متشکل از موتور 1.5 لیتری توربو است، قرار بگیرد.

نظر شما درباره فیس لیفت جک اس ۴ چیست؟

نوشته آیا این فیس لیفت جک اس ۴ (Jac S4) خواهد بود؟ اولین بار در ترنجی پدیدار شد.