هواوی پی ۴۰ و هواوی پی ۴۰ پرو در کنار یک عضو پریمیوم هفتم فروردین ۹۹ رسما معرفی خواهند شد. این دستگاه ها مشخصا توجهات را به خود جلب می کنند و امروز تصاویری از نمونه پیش تولید آن ها منتشر شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا تصاویر نمونه پیش تولید هواوی پی ۴۰ را ببینید.

نمونه پیش تولید هواوی پی ۴۰

نمونه پیش تولید هواوی پی ۴۰00

با در نظر گرفتن سبک طراحی پرچمداران دو سال اخیر هواوی در سری P، عکس‌هایی که وب سایت Digital Trends از یک نمونه اولیه گوشی هوشمندی ساخت دست هواوی در اختیارمان قرار داده است، شبیه به هواوی پی ۴۰ پرو به نظر می‌رسند، اما وب سایت نام برده، آن‌ها را متعلق به مدل عادی خطاب می‌کند. به این ترتیب می‌توان حدس زد مدل پایه خانواده Huawei P40 دارای دوربینی در سطح رقابت با هواوی پی ۳۰ پرو بوده و هواوی پی ۴۰ پرو، به دوربینی همرده با دوربین گلکسی اس ۲۰ اولترا و شیائومی می ۱۰ پرو مجهز می‌شود.

به جای استفاده از نام برند لایکا، زیر دوربین پرچمدار سال 2020 هواوی از سری P دو اسم کد Polarie و Blink دیده می‌شود. فریم فلزی بوده و پنل پشتی با شیشه‌ای مرغوب محافظت می‌شود. حدس ما بر اساس عکس‌های جدید هواوی پی ۴۰ استفاده از نسل ششم شیشه‌های محافظ گوریلا گلس 6 است.

روی بدنه اسکنر اثر انگشت و درگاه جک صوتی 3.5 میلی‌متری دیده نمی‌شود. این موضوع به معنی قرارگیری ماژول اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر و حذف درگاه یاد شده است. احتمالا ایرباد یا هدفون عرضه شده داخل جعبه گوشی به صورت پیش‌‌فرض، دارای رابط USB C بوده یا یک تبدیل جک صوتی 3.5 میلی‌متری به USB C نیز داخل جعبه قرار خواهد گرفت.

شبیه به دوربین هواوی پی 20 و پی 30 پرو، تصاویر واقعی هواوی پی 40 نشان می‌دهند تعداد سنسورهای اصلی دوربین این گوشی نیز سه عدد بوده و به صورت عمودی، در گوشه بالا و سمت چپ پنل پشتی، کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. یک سنسور کمکی ToF نیز در نظر گرفته شده است. در پایین این ماژول، لنز پریسکوپی قابل مشاهده است. رزولوشن سنسورهای دوربین این گوشی 52 مگاپیکسل (اصلی با لنز معمولی)، 40 مگاپیکسل (با لنز فوق عریض) و 8 مگاپیکسل (با لنز پریسکوپی مخصوص زوم) پیش‌بینی می‌شود.

نظر شما چیست؟ هواوی پی ۴۰ اگر این طراحی را داشته باشد، جذاب است؟

نوشته تصاویر نمونه پیش تولید هواوی پی ۴۰ را ببینید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.